Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan itt tartanak ezek a...

Komolyan itt tartanak ezek a magyar emberek?

Figyelt kérdés

Elég csak annyit mondanom,hogy McTipszmiksz...

Ez mi?Hogy engednek ilyeneket?Eddig se volt túl jó a véleményem a magyarokról,de ezt nem gondoltam volna hogy lehetnek emberek ilyen szánalmasak.Ennyi erővel adhatnánk a az uborkának olyan nevet hogy MrNagypéló


2013. nov. 30. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nyamiburger tetszik
2013. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Te milyen származású vagy? Gondolom valami nagyhatalmú MrTöké országból jössz, ha csak nem vagy roma...
2013. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a baj?
2013. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma ezzel? Szerintem vicces! Ha nincs jó véleményed a magyarokról pont e miatt ,akkor húzzál innen, tárt karokkal várnak egy osztrák mcdonaldsban !
2013. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én erre csak azt tudom mondani ,hogy nagy az Isten állatkertje :)
2013. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most valami mekis szendvicsről van szó? Komolyan ez a hisztid tárgya? Egy mekis szendvics neve? Van baj az életeddel, úgy látom.. Vagy csak pösze vagy és nem tudod kimondani?

Amúgy ne hidd hogy máshol nincsenek ilyen hülye elnevezések.

2013. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!