Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy hogy nem...

Voltatok már úgy hogy nem nyitottatok ajtót, mert pl pizsamában voltatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Pizsamában CSAK éjjel vagyok (este 11 és reggel 7 között), ha ilyenkor jönne valaki, akkor felveszek egy fürdököpenyt és semmi gond.

De ilyenkor csak nagyon indokolt esetben szokott bárki is máshoz becsöngetni.

2013. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább akkor van gond, ha erekciód van, vagy ha fájdalomküszöbön hallgatod a dallamos black metált.
2013. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel nekem a pizsi egy alsó meg egy póló ezért igen ilyenkor bele ugrok egy nadrágba aztán csak utána nyitok ajtók , bár hozzáteszem utálom amikor ilyenkor keresnek valami idióta indokkal
2013. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idegen nem nagyon jön hozzánk, ha meg ismerős jön, az esetek 90%-ában megbeszéljük a találkát. Ha mégse, ajtót nyitok, beengedem és megmondom, hogy 2 pillanat és jövök, átöltözök. De a postásnak gyakran nyitottam ajtót pizsiben, egy 40 körüli aranyos nő, sosem nézett rám furcsán.
2013. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ma 06:55-ös : nálatok MIKOR jön a postás? MErt hogy pizsamában nyitsz neki ajtót? Vagy egész nap abban mászkálsz otthon?
2013. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Attól hogy te csak este 11 kor veszed fel a pizsit, más még csinálhatja máshogy...



Akár ciki, akár nem, nálam előfordul egy egy "pizsamás nap", amikor nem kell menni sehova, és csak otthon lazulok.

2013. nov. 28. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló: Olyan reggel 10 felé szokott jönni, és nyáron előfordult, mikor nyári szünet van, hogy későn keltem, 9-10 körül.
2013. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!