Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a kedvenc énekesnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valamikor megyek majd a kedvenc énekesnőm önálló estjére, Budapestre, és nem tudom, milyen ajándékot csináljak neki (saját kézzel!!) ...

Ebben kérném a segítségeteket. A lány vagy már inkább kész kis nő :)) 19 éves, nagyon vidám és cserfes személyiség.

Mi lenne számára a legjobb ajándék?

(Gúnyos és komolytalan választ nem szeretnék ;D )


Előre is köszönöm a válaszokat!! :))



2013. nov. 16. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy a kedvenc énekesnőd, hogy ismeritek már egymást személyesen, vagy most fogtok találkozni először?


Amúgy egyszer én is készítettem kedvenc énekesnőmnek saját kézzel ajándékot: mivel az egyik dala Epona istennőről szól, ezért egy őt mintázó lovas "szobrocskát" készítettem neki. Ha számít a véleményem, szerintem próbálj Te is neki valami olyasmit alkotni, ami a dalaihoz kapcsolódik. (Bár persze nem tudom, kiről van szó, és milyen dalai vannak.)

2013. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már találkoztunk :)


Igazából azért nem írom le, hogy ki ő, mert akkor tele lenne itt minden ocsmány megjegyzésekkel :)

2 dala van, de úgy egyik se olyan, amiről lehetne hasonlót csinálni. Ő szereti az ilyen régi dolgokat, előadókat, pl. Marilyn Monroe, Caro Emerald (ő mondjuk még él) ..

Ja és Swinget énekel, szóval valami olyat szeretnék adni neki, ami őt jellemzi :))

2013. nov. 17. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm. Hát akkor sok tippem nincs, de lehetne mondjuk egy Marilyn Monroe-t ábrázoló fa díszdobozt készíteni neki decoupage technikával. A kreatív boltokban (Kreatív Hobbi, Hobbyművész) ehhez mindent megtalálsz.
2013. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom mire gondolsz, jártas vagyok az ilyen kreatív dolgokban :)

De nem is rossz ötlet! :)


Mondjuk szerintem valami különlegesebb dolog kéne, amire emlékezni fog, hogy: A ... adta nekem ezt a csodás ajándékot!! :D


Ha érted mire gondolok :)

2013. nov. 17. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!