Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy bekövesse...

Hogyan érjem el hogy bekövessen twitteren a kedvenc énekesem (akibe már csak nem szerelmes vagyok. )?

Figyelt kérdés
Tudom már van ilyen pár 1000 kérdés de akkor is valami jobbat valami konkrétabbat szeretnék :) Nagyon szeretném hogy bekövessen... :) Ha érdekel titeket hogy ki megírom.

2013. nov. 15. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lett volna ha egyből leirod hogy kiaz.de amúgy ha ilyen katy perry,vagy 1D ilyesmi,akkor nem is álmodj róla..nem valószínű.:D
2013. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abraham Mateo :) csak megakartam várni hogy lesz e válasz rá :) Ő egyébként "kevésbé" ismert spanyol 15 éves fiú, szóval ne ilyen világsztár mint pl.Justin B. :)
2013. nov. 15. 21:09
 3/6 anonim válasza:
Ha szokott kiírni olyasmit hogy: "retweet for a follow" vagy vmi hasonlót, akkor próbáld meg elsőként retweetelni, de nem csak azt, hanem az összes tweetjét. egyszer hátha sikerül, az előnyös h nem olyan ismert, így könnyebben észreveszi. ha nem jön be, akkor waiting...
2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az nagyon idegesítő hogy mindenkinek reetwittel,tweetel csak nekem nem és ez mindig elszomorít :/
2014. febr. 7. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk magyarul írsz neki, akkor nem csodálom, hogy nem válaszol szerencsétlen :)
2014. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem magyarul írok neki :)
2014. júl. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!