Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért érzem azt hogy csúnya...

Mért érzem azt hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Ha a tükörbe nézek azt gondolom magamba hogy "Hogy nézek ki".. ha a villamoson vagy buszon akárhol van pár lány aki nevet akkor azt hiszem hogy rajtam nevetnek tesiórán is ha tükörbe nézek akkor azt mondom hogy milyen szar a testem semmi izom..(ez ellen már elkezdtem edzeni) ezzel mit tudok csinálni?:/ 18/f és 72kg 186cm magas szóval nem vagyok dagadt

2013. nov. 10. 22:14
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék hogy ha egy lány néz valahol akkor nemtudom hogy azért néz mert bejövök neki vagy azt nézi milyen csúnya vagyok:/
2013. nov. 10. 22:27
 2/9 anonim ***** válasza:
küldj képet privibe! :)
2013. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is :)
2013. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egész biztosan nem vagy csúnya csak kevés az önbizalmad! Ilyenkor már csak beképzeled hogy mindenki rajtad nevet, de ez nincs így. Próbálj kicsit változtatni magadon ha kevésnek érzed magad. Például új séró vagy egy új dögös parfüm. Nem csak az ismerőseidnek fog bejönni a változás de te is jobban érzed majd magad! Még növelni az önbizalmat azzal is tudod ha internetes chat oldalakon ismerkedsz lányokkal, beszélgetsz, flörtölsz. Sokkal jobban kitudsz ott bontakozni és utána élőben is magabiztosabb leszel!! Fel a fejjel! Te egy dögös pasi vagy!! ;) 21/L
2013. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert csúnya vagy
2013. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Képet nem akarok küldeni mert lehet visszaélnének vele, tudom hogy így nehez segiteni:D
2013. nov. 11. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
és mégis hogy élnénk vele vissza? ijesztegessük a gyerekeket a játszótéren?
2013. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
te annyira vicces gyerek vagy(ja nem) most annyira büszke vagy magadra hogy ezzel fogsz holnap dicsekedni, hogy neked milyen jó dumád van.
2013. nov. 11. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem :D holnapra az a tervem hogy random bámulok embereket a villamoson, buszon hogy ne tudják eldönteni hogy be jönnek e vagy csúnyák ;)
2013. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!