Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS, mit csináljak holnap táncon?

SOS, mit csináljak holnap táncon?

Figyelt kérdés

Igyekszem csak a lényeget leírni.

18/L vagyok. Ez az utolsó évem. Idén év elején azt hittem, magántanuló leszek, mert olyan szintű szorongás és félelem jött rám a suliban....minden héten féltem, de nem tudtam mitől. Amint haza értem, nem tudtam kontrollálni magam. Járok pszichológushoz, ő azt akarta, hogy egy hétre feküdjek be pszichiátriára, de nem kellett. Pszichiáterhez egyszer mentem, írt fel gyógyszert, de nem szedtem mert enélkül akartam megoldani.

Végül elmúlt a félelem, smán jártam iskolába....mígnem most, visszatérve az őszi szünetről, ajnos visszatért. Egyáltalán nem olyan erősen szerencsére mint szeptemberben. Viszont nagyn megnehezíti a dolgomat az osztálytánc. Holnap próba van, és olyan szinten rettegek....onkrétan van egy személy, aki maitt kijön ez. HA ő nincs ott, simán merek az osztály előtt mozogni. Gondoltam már arra, hogy nincs ott, nem figyelni, de görcsbe van a gyomrom....

Már azon gondolkozom, hogy holnap nem emgyek suliba, de nem akarok megfutamodni. Tudom, hogy erősnek kell lennem, de nincs valami olyan tea, vagy bármi, ami elmulasztaná a feszültséget arra az egy órára?:(


2013. nov. 6. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy nem a szorongásodat kellene kezelni, hanem az okát megszüntetni.

Gondolom félsz attól a személytől, hogy ilyen szintű szorongás önt el, de miért félsz tőle?

Ne érts félre nem akarok a magánéletedben turkálni, vagy szándékosan felkavarni, de én is jártam hasonló cipőben és úgy gondolom, hogy ha mással nem pár jó tanáccsal tudnék szolgálni.

Ha nem szeretnél itt mindenki előtt írni erről, nyugodtan írj privátot, meghallgatlak és ami tőlem telik megteszem majd, hogy segítsek. :)

2013. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!!

Szívesen válaszolok:) Van párkapcsolatom, és mellette megtetszett ez a fiú...azt, hogy miért szorongok, nem tudom. Ha elkezd "kedvesen" viselkedni felém(mert ő amúgy egy ilyen rosszfiú típus), akkor megnyugszom, és könnyebben veszem az akadályt. De sajnos sokszor elég hangulatember, és ha látom, hogy néz, nem öröm fog el, hanem rosszullét, gyomorgörcs. Eközben a barátom nyugalmat sugároz, szóval lelkileg a barátom az, aki teljes nyugalmat ad, de ő nem lehet ott velem.

2013. nov. 6. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem attól félsz, hogy bele fogsz szeretni abba a srácba?
2013. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez is lehetséges, igazából nem tudom feltárni magamban az okokat, pedig nagyon próbálom. Mert én is tudom, hogy az okot kellene megkeresni,megszüntetni. De egyszerűen néha azt érzem, hogy megfelelési kényszer, utána azt, hogy félek attól, hogy tetszik, szóval mindig más...
2013. nov. 6. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy szokott veled viselkedni, mert írtad, hogy ha kedves/normális, akkor nincs ez a gond.
2013. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából úgy néz ki, hogy neki is tetszettem(tetszem)ezt nem tudom).

A napokba nagyon kedves volt, aztán a barátommal látott, vagy nem tudom, de olyan rideg lett.

Meg régen nagyon bunkó volt, mert azt hitte, hogy utálom. Ilyenkor, ha így néz rám, megalázóan, szánalmasnak érzem magamat.

2013. nov. 6. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
"SOS, mit csináljak holnap táncon?" esetleg.. ne mis tudom.. táncolj?!
2013. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval akkor tetszel neki, de mivel neked van barátod és nem ő kell neked ezért bunkózik veled, mert máshogy nem tudja kezelni az elutasítást és te meg akkor a nagy semmiért érzed magad rosszul, vagy azért érzed magad rosszul, mert inkább vele szeretnél lenni, csak még magadnak sem mered bevallani?
2013. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem fog menni, úgy érzem. Múltkor se ment már, beszélnem kellett az osztályfőnökkel, annyira rosszul éreztem magam.
2013. nov. 6. 22:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt is próbálom kideríteni, de nem tudom.:( Igazából Ő neki eközben más tetszett, de én éreztem, hogy én....de én nem akarom, hogy nekem tetszen...én kiakarom iránta iktatni ezt. Lehet azért mert nem vallom be, azért van félelem, nem tudom, de nagyon elhatalmasodott, az a baj.
2013. nov. 6. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!