Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mi az a vagyon...

Szerinted mi az a vagyon (értékben), aminél már gazdagnak számít valaki ma?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénz pszichológiája c. könyv szerint annál gazdagabb valaki, minél több időt tölthet el kedve szerint onnantól hogy reggel felkelt, odáig, hogy este lefeküdt.
2013. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha van százezer eurója a bankban és nincs hitele.
2013. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Az első definíciója nagyon tetszik. Vagy úgy is meg lehet fogalmazni, hogy amire szüksége van, azt meg tudja venni. Ha pl valakinek nincs pénze arra, hogy Mercedest vegyen, de nem is akar ilyen kocsit, hanem teljesen boldog a Suzukijával, az gazdagabb az én felfogásom szerint,mint az, akinek telik rá, de ő még drágább kocsit akar.
2013. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz, hogy valakit ma Magyarorszagon gazdagnak szamitsunk nem 100 ezer euro kell, hanem 100millio forint. Szerintem.
2013. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Harmadik vagyok. Most vagyok az első munkahelyemen. Eddig állandó pénzhiánnyal küzdöttem, most ennek vége. Nagyon boldog vagyok, hogy végre mindent megvehetek, amire szükségem van. Mindig mondogatom, hogy de jó, végre gazdag vagyok. Az emberek próbálnak az ellenkezőjéről meggyőzni, mivel minimálbért keresek. De nem hagyom magam, én igenis gazdag vagyok. :) Én annak érzem magam, és igazából gazdag az, aki annak érzi magát.
2013. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
akkor nevezhető gazdagnak valaki amikor nincs adóssága.megvan mindene és nemkell vigyázzon a pénzére.
2013. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi az, hogy mindene? Van mit ennie és van hol laknia? Az gazdag? Vagy ha van kocsija és el tud menni nyaralni? Vagy ha tíz kocsija van és bármikor.kifizet egy luxusnyaralást? Vagy ha turistaként felmehet az űrbe? Akkor Bill Gates alatt kb. senki nem gazdag? Vagy ő se, mert MINDENT azért ő sem tud megvenni. Baromira nincs reális elképzelésük sokaknak a világról.
2013. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!