Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt larry shipperek?

Vannak itt larry shipperek?

Figyelt kérdés

a shipper szo amugy konkretan mit jelent?

ti orulnetek ha kiderulne, hogy larry letezik?

en nem tudom.

olvastam larrys blogokat amik nagyon-nagyon aranyosak voltak es nagyon tetszettek.

remelem talalok itt rokonlelekekre! ;)



2013. nov. 1. 22:50
1 2
 11/19 anonim válasza:
Hát vannak ugye a Larry Shipperek.Ők hisznek ugye valamilyen szinten Louis+Harry szerelmében.A Larrys blogokban róluk találnak ki valamilyen románcot vagy csak szimplán egy történetet amiben összejönnek.Jó,most nem tudtam valami jól leírni.De még léteznek az Elounor Shipperek,akik azt állítják,hogy Louis és Eleanor szerelme a maga a színtiszta true love.Na most...én utálom Eleanort,Larry Shipper vagyok.:3
2013. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Köszi. Így már érthetőbb.


Az az Eleanor elvileg a csaja az egyik félnek, de te nem hiszel benne, mert szerinted a One direction-ös csávóval van együtt a srác.

Tiszta sor :)

2013. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 VegasGirl válasza:

inkább Larry shipper vagyok, mint Elounor. :D

na jó, nem. :)

igazából úgy vagyok vele, hogy mindegyik shipperséget baromságnak tartom. az okom csupán annyi rá, hogy ez szüli a legnagyobb, már-már vérre menő vitákat a fandomban. nem mellesleg a tragédiákat is (bár erről is meg van a magam nem éppen jó véleménye.). de abba senki sem gondol bele, hogy konkrétan azon veszekednek, hogy Louis kit szeret. :D emberek, azt majd ő eldönti. na mindegy, megint monológot írtam és kellőképpen felcsesztem az agyamat is. :D


én is olvasok/olvastam Larry-s blogokat, és nem hazudok, ha azt mondom, hogy kenterbe verik a legtöbb felkapott, hetero sztorikat (pl. Edcu történetei engem százszorta jobban megfogtak, mint a Dark. pedig azt is nagyon szeretem.). valahogy annyira.. őszinték. :)


szóval én magamat és Niallt/Zaynt/Liamet/Harryt/Louist shippelem. :3

2013. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Én mondjuk nem szoktam összeállni senkivel vitatkozni,mert nem a szokásom.Egyébként a viták 80%át az Eleanor seggét nyaló csitrik kezdik.Mindig ők kötnek bele a Larrysekbe..

Azt állítják,hogy a Larry egy szép barátság volt amit a Larry Shipperek tönkrebasztak.:3 Csak úgy mondom hogy néhány pletyka nem tehet tönkre egy barátságot,vagy az soha nem is volt az.:D Egyszerűen le sem tudom írni,mennyire gyűlölöm Eleanort..-_-

(Kössetek belém,kööszi:)

2013. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

;)

En nem utalom de annyira nem is szeretem. Szerintem Larry tobb mint baratsag de nem szerelem ertelemben.

2013. nov. 10. 11:34
 16/19 anonim válasza:
Larry Shipper vagyok :)
2013. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

én abszolút larry shipper vagyok, nagyon jó lenne ha igaz lenne, most sok tény szól eleanor ellen(louis barátnője ellen) hogy csak kamu, photoshoppolt képek, kamu alibik, kamu kiírások, gyanús háttér stb........

nagyon örülnék ha tényleg igaz lenne, de csak a legjobbat kívánom a fiuknak :)

2014. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
#Ship Larry 4ever
2014. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Énis Larry shipper vagyok ..

de nemrég azért elgondolkodtam rajta.. ha tényleg igaz..... ugye akkor a modest nem engedi h felfedjék a kapcsolatukat, viszont az, hogy a larryshipperek minden egyes kis jelből, még olyanból is, ami igazából nem is az... szóval mindenből kreálnak valami lovestoryt, mondjuk egy videót. És az a nagyobb probléma, hogy ha már a kb semmitjelentő dolgokból is nagy dologokat csinálunk, akkor tényleg egyre jobban elszakítjuk őket, mert a modest méginkább azt fogja nekik mondani hogy nyilvánosan tényleg semmi érintés, szemkontaktus, poénkodás, semmi. de hát ez lehetetlen, hisz ha tényleg szerelmesek vagy már csak az hogy egy bandában vannak.. mi larry shipperek minden egyes kid dologgal próbáljuk bizonyítani, hogy létezik ez a kapcsolat, de evvel csak méginkább szétlökjük őket.. gondoljatok bele, hogyha tényleg igaz, akkor mennyire megnehezítjük evvel a dolgukat, mert a managment nem semmi, arról már hallhattunk.. én hiszem, hogy többről van szó, mint barátság, de a tények, hogy a nyilvánosan már alig vannak együtt, ráébreszthet, hogy avval,jhogy ennyire nyomatják a larry dolgot, tényleg csak fájdalmat okozunk nekik, szerintem már rég felfogták,hogy támagotjuk őket, ha ez a szitu.. ha kiderülne hogy létezik s felfednék akkor én félnék,hogy mi lenne belőle, mert óriási lehet a fiúkon a nyomás, addig amig a modestnél vannak biztos hogy nem jönnek ki..

ha viszont nem lenne esertleg valamilyen módon igazi larry stylinson(<--nem esett jól ezt leírni), akkor ugyanugy csak gyötörjük vele a skacokat, gondoljatok bele.....

bocsi h ilyen hosszút írtam..

2014. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!