Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az 1D...

Mit gondoltok erről az 1D fanfiction-ről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még csak egy rész van fent. Ez alapján kérnék egy véleményt. Mit gondoltok róla? Larry Stylinson fanfic-ről van szó egyébként.

[link]


Építő jellegű negatív kritikát is elfogadok, ha kultúráltan van megfogalmazva. :)



2013. okt. 30. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Köszönöm hogy megosztottad ezt az oldalt! Ez megváltoztatta az életemet.Egészségesen étkezem,rendszeresen mozgok. Köszönöm szépen!
2013. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy ezek a Larry-s fanfiction-ök nagyon nem jönnek be :/ nemistudom hogy hogy lehet ilyet írni nemhogymég elolvasni. De lehet hogy attól jó a blog meg minden csak én elnem tudnám őket képzelni együtt, szóval így elég fura :/
2013. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig tetszik, csak már kb két hete várom az új részt :/
2013. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm és tudom! :( Ne haragudj! Egész hétvégén rohangáltam és a tabom is elromlott! Megpróbálhatok fölrakni részt telóról ha nem zavar hogy annyira nem tudom megformázni a szöveget! Nem így akarom csinálni..komolyan! Csak ezeken a hétvégéken mostanában semmi időm nem volt! Nem arról van szó hogy pont nincs kedvem írni..még a gép elé sem ültem le!

A lényeg hogy ne haragudj! Megpróbálok telóról fölrakni részt de nem ígérem hogy sikerülni fog..én örülnék neki a legjobban (koleszos vagyok és nincs még laptopom)! Viszont most jön a téliszünet és kárpótolni foglak! Erre a hétre legalább 2 részt és egy különleges karácsonyi kiadást terveztem! :) Karácsonykor pedik mindig fel vagyok pörögve szóval leget hogy minden nap lesz rész! :P

Év végéig el akarok jutni legalább (!) a 10. részig!

Szóval tényleg nagyon sajnálom, ezentúl renszeres leszek de mostanában semmire nem volt időm! :/

Ígérem kárpótollak!


Sajnálom. x

2013. dec. 15. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj, dehogy is semmi probléma megértelek :) csak jeleztem, hogy várom :3 amúgy tényleg ügyes vagy :) és várom/várjuk sok szeretettel a kövi részeket :33
2013. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fent van a harmadik rész! :)) x
2013. dec. 22. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jól írsz!!! Nagyon tehetséges vayg! Mint egy profi, komolyan mondom... :)) Kijelenthetem, hogy te vagy az egyik legjobb blogos akitől olvastam eddig!! :))
2014. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Juuj! Köszönöm szépen! Nagyon aranyos vagy, imádlak! :)) xx


ui:.új rész amint hajlandó a tabom fogni a kolesz wifit. Február környékén meglesz a laptopom akkor nem lesz ennyiretszétcsúszva az oldal! :/

2014. jan. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!