Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » I-re végződő fiú nevek?

I-re végződő fiú nevek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 21:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Úgy dönts a gyermeked nevéről, hogy ő majd nagypapa korában is büszkén viselje az általad választott nevet és ne legyen esetlegesen nevetséges. Ismerek Herkules névre keresztelt fiatalembert, aki olyan vézna, hogy szánalom ránézni. Ne tudd meg, mit kap a haveroktól ezért.


Ismertem egy nénit, de a nevét nem tudtam. 60 év körül lehetett,de úgy nézett ki, mintha 120 éves lett volna, a Teremtő annyi ráncot rakott szegénynek az arcára. Nem tudott olvasni, és mivel a munkahelyemről engem ismert, bizalommal volt felém. Mutatott egyszer egy levelet, hogy nem tudja mi áll benne.

A levélben ...... Angyalkáról volt szó. Én visszakérdeztem, hogy ki ez az Angyalka? Ismeri egyáltalán? Mondja: Hát persze hogy ismerem! Hát én vagyok. :) Azt hittem, ott süllyedek el. Pedig a baj csak annyi volt, hogy az Angyalka név mellé egy mutatós babát, egy dekoratív hölgyet képzeltem el, nem pedig egy (bocs, de tényleg csúnya és ápolatlan) öregasszonyt.

2013. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Béni
2016. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!