Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki aki szeret...

Van még valaki aki szeret videotékába/moziba járni?

Figyelt kérdés
Manapság bármit le lehet tölteni a netről,de számomra nagyon hangulatosak a kisebb videotékák,vagy például beülni a moziba egy este,lehetőleg olyankor mikor kevesen vannak:) Más is van ezzel így?

2013. okt. 21. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Moziban kétségkívül más hangulata van a filmezésnek, mint otthon.


Én alkalmanként szoktam járni moziba, de legszívesebben szeretnék egy saját mozitermet, mert imádok mozizni.

2013. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Járunk. De csak pár premier filmre ahogy időm pénzem engedi és 30 vok.
2013. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-15 évvel ezelőtt elég sokat jártam tékába, meg volt a feelingje valóban, de aztán elterjedt a dvd, azon belül is a másolt, aztán egy kölcsönzés árából a helyi író kiírta neked aztán örökre a tiéd maradt.

Arról nem is beszélve, h a kezdetektől több filmje volt, mint a tékában, ahol volt 30-40 darab dvd.

Szal a videókazi korszakban jó volt, ma már halott ügy.

A mozi meg mindig is jó lesz, én is elfogadnék egy saját termet.

Utálom, ha telt ház van és tele van idiótákkal...

2013. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos már nem szeretem a mozit. Zavar a sok ember nyüzsgése, viháncolása, beszólásai ,a folyamatos rágcsálása ,köhögése. Nekem néha zavaró a túlzott hangerő is ami hatásfokozás végett van ,de engem idegesít, nyúlnék a halkítógomb felé ,de nincs..Szóval inkább otthon nyugalomban nézek filmet, amikor akarom megállíthatom ,kimehetek ,fekhetek,ehetek amit akarok stb.

A téka meg már lefutott kb a videókazis korszakban volt még jó dolog és hasznos, akkor jártam is oda.

2013. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2013. okt. 22. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!