Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki aki szeret...

Van még valaki aki szeret videotékába/moziba járni?

Figyelt kérdés
Manapság bármit le lehet tölteni a netről,de számomra nagyon hangulatosak a kisebb videotékák,vagy például beülni a moziba egy este,lehetőleg olyankor mikor kevesen vannak:) Más is van ezzel így?

2013. okt. 21. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Moziba én is szeretek járni csak hát idő és pénz hiányában kicsit nehezen kivitelezhető a dolog.
2013. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szeretek moziba járni. csak nem éppen olcsó. de mindenképp van egy hangulata.

régebbi filmeket meg leszedünk, valakihez összeülünk és megnézzük.

tékába nem szoktam járni.:)

2013. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A mozi szerintem még most is vonzza az embereket.
2013. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Oh Ha Ni válasza:

Sokan szeretnek moziba járni, ez nem ritka dolog manapság sem! :) Én is szeretek, bár én pont azt szeretem, ha teltház van, az az igazi mozis élmény számomra. :)

Videotékába régen sem jártam, talán ha egszer voltam, de inkább letöltöm a dolgokat, mert a neten szinte minden megtalálható, és sokszor keresek ritka filmeket.

Amit még szeretek, az a könyvtárba járás, órákig el tudok nézelődni a sok könyv között. :)

2013. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk gondoltam hogy a mozik még érdekeltek :) Igazából ami sajnos már nem megy az a videotéka.Nem egy vállalkozás zárt már be..bár én nagyon sajnálnám..van egy hangulata annak hogy bemész,körülnézel és kiválasztasz egy filmet :) egyébként könyvtárba is szeretek lenni:)
2013. okt. 21. 21:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Mozit én is imádom, és imádtam is.

32 éves vagyok de mindig is jártunk moziba.

Soha nem értettem azokat a barátaimat akik inkább otthon ültek szombaton és soah nem mentek moziba, csak a netröl töltöttek le filmeket persze feketén.

A mozi hangulata telejsen más.


Van 2 kisgyerekünk mellettük nem egyszerü moziba eljutni.

2013. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg megvan a hangulata a videotékáknak. Csak (sajnos vagy nem, döntse el mindenki maga) ma már jóval több film érhető el az internetről, mint egy tékában. Többek között olyan filmek is, amiket szinte sehol nem lehetne kikölcsönözni. Emellett a netről letölteni filmet gyakorlatilag ingyen van. Persze, nem sok az a párszűz forint egy film megnézéséért, de mondjuk nem mindegy mindenkinek, hogy kiad-e pénzt valamire, amit ingyen is megkaphatna.

Ne értsd félre, nem ellened beszélek, mert tök igazad van, csak sajnos a hangulatért nem fog mindenki inkább tékába menni. :/


Egyébként hány éves vagy? Fiú vagy lány?

2013. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek a "hang", aki nem szeret moziba járni. Vászonnak, hangrendszernek, valamint az együtt filmezésnek természetesen megvan a maga hangulata, viszont a sok nachos és hasonló ropogtatnivaló nélkül nagyon meg tudnék lenni. Márpedig filmek kezdetén mindenki akkora vehemenciával eszik, mintha előtte legalább egy hétig éheztették volna. Nem is értem... Ki kéne találni valami halk snacket:)
2013. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
sajnos én sem engedhetem meg magamnak sokszor hogy videótékába vagy moziba jàrjak,talán épp ezért különleges az a pár alkalom :) Egyébként 16 éves lány vagyok.
2013. okt. 21. 22:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Jól tippeltem, hogy lány. :-) Viszont azt hittem, legalább huszonéves vagy. :-)
2013. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!