Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy srác akinek viccből...

Csak Nyusziika kérdése:

Van egy srác akinek viccből elvettük a mobilját (de már szokszor) és most felkapta a vizet és elkezdett fenyegetni minket hogy azt inkább nem irom ki de durván. Szerintetek mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem foglakozom vele de mindig ott van ahol én és mondja a fenyegetéseit tovàbb. Amugy fél tölem meg a barátnőmtől de most kemènykedik egy kicsit. Kérlek segitsetek mit csináljak hogy leakadjon rolunk a barátnőmmel?
2013. okt. 21. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyuszika ezt most találtad ki!

Nem vagy te olyan kis nyuszi, ha valaki elveszi a pénztárcádat már több alkalommal is, akkor te csak "odáig merészkedsz" megtorlásul, hogy csak a telóját veszed el!


Húzd be füled-farkad, örülj, hogy még eddig nem vette maga mellé a kigyúrt, testes barátait, akiket rád küld legközelebb, ha szemétkedsz vele. Egyszer mindenkinél betelik a pohár, és a végén az is a tied lesz, amit kapni fogsz viszonzásul. De meg is érdemled!!!!

2013. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan mi a francot képzeltek magatokról? Én az anyja helyében bemennék és úgy pofon b**sználak hogy az összes fogadat kiköpködd egyesével . Nem értem hogy ilyenkor mi van a fejedben , azt elvenni amiért a szülei keményen dolgoznak.... gusztustalan vagy. Állj a tükör elé és köpd szépen szembe magad kis porbafingó.
2013. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
ugyan, hagyjátok már, nem látjátok, hogy kamu a kérdés? először viccből, aztán mert a pénztárcáját akarta megtorolni. ostoba kis unatkozó hülye....
2013. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Angelik@ ***** válasza:
92%

"Te mit szolnál hozzá,kis majompofájú ha a te cuccaiddal szívozna valaki,b.sszam szét a pofádat?"


Hát ezért a hozzászólásért már érdemes volt ide kattintani...:D (sírok)

Csúnya dolgok ám ezek. Ha mindenki téved és a kérdés valóban nem kitalált, akkor ez egy jó tanuló lecke lesz neked. Ha valaki meglop, akkor te is mész és kirabolod? Ráadásul írtad hogy már sokszor elvettétek, persze hogy egy idő után eldurran az agya és megtapos...

Ne várjátok meg.:)

2013. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Kössz Angilk@!A pillanat hevében írtam.:D
2013. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Asszem egyértelmű az igazság! :D Tiszta Vegas, csak úgy ömlenek a százasok!
2013. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha viccből többször is megerőszakolna análisan, szárazon, azt értékelnéd?
2013. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!