Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék rá erre a...

Hogyan találhatnék rá erre a nőre?

Figyelt kérdés

Egy képem van, meg egy semmitmondó név (kb. Mint a Kovács Katalin, tehát rengeteg van belőle). Van valami arcfelismerő a neten, amivel többet ki tudnék deríteni róla? A nevét hiába guglizom, ugyebár. Facebookon nem látszik semmi, és nem vesz fel ismerősnek, hiába jelölöm. (Nem ismerem személyesen).

Nem az a lényeg, mi ért kell, ezért hasznos válaszokért hálás lennék, a többit inkább ne. Köszi.



2013. okt. 7. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A fb-on lehet üzenetet is küldeni, ha nincs kiállítva, szóval jelölgetés helyett használd inkább azt. Aztán még az is lehet, hogy ennek hatására elfogad.
2013. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és milyen szöveggel írjak? felnőtt emberről van szó, nem lehet valami ismerkedős dumával, mert le fog rázni. valami jó kamu, ami hihető? ha elszúrom, le fog tlitani.
2013. okt. 7. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne próbálj kamuzni. Inkább légy őszinte, amikor felveszed vele a kapcsolatot, mert ha később kiderül, hogy kamuztál (már pedig kiderül) csak elrontod, ami addig kialakult.
2013. okt. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mit mondjak neki, miért jelöltem be? nincs közös ismerősünk, akire hivatkozzak...
2013. okt. 9. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol láttad, miért akarod bejelölni.. mit kell itt kamuzni?
2013. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem láttam sehol. egy ismerősöm ismerőse, de őrá nem hivatkozhatok. ez bonyolult, nem tudom kifejteni most.

tulajdonképpen csak a képét láttam facen, ennyi. fontos lenne, hogy ismerőse legyek, mert meg kéne tudnom róla pár dolgot. tényleg nem akarok hazudni, de nincs rá mód másképp.

nem írhatom meg neki, hogy láttalak itt vagy ott, mert azt se tudom, hol lakik...

2013. okt. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!