Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet ázsiai emberekkel...

Hol lehet ázsiai emberekkel ismerkedni akik tudnakmagyarul. Vagy angolul?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
kínai piac
2013. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt élőkkel, van kint élőkkel?
2013. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az mindegy :D
2013. okt. 1. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

De mégis, jó az az itt élő is, aki már itt született és nem is beszéli a kinti nyelvet meg nem animeszakértő?

Vagy mit akarsz tőlük?

Magyarul tudó nem sok lesz, angolul tudókat könnyebb találni de nem itt hanem külföldi fórumokon, ezer hasonló kérdés van itt gyakorin, nézd meg miket ajánlanak, mások hol találtak ázsiai barátokat.

2013. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem érdekel hogy animések vagy nem, én amugysem szeretem az animéket, csak anyi hogy tetszenek az ázsiai emberek, leginkább a koreaiak és a tháiföldiek.

Enyire helytelen ?XD

2013. okt. 3. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy helytelen, mitől lenne az?

Csak különböző céllal különböző helyen lehet ismerkedni, valaki direkt itt élőkkel akar ismerkedni, valaki csajozni akar - ők nyilván szintén élőben akarnak csak ismerkedni, mit kezdjenek chaten?

Ázsiában élőkkel neten, külföldi fórumokon a legegyszerűbb ismerkedni - angolul.

Magyarul tudó nem sok lesz, ha olyat szeretnél, akkor lehet nagyobb esélyed van akár az utcán, plázában ismerkedni.

2013. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!