Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Hogyan tudnám...

Hogyan tovább? Hogyan tudnám fojtatni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal minden nap beszélünk. Szeretném , ha nem csak barátok lennénk. Elijeszteni sem szeretném. Ha nem muszáj, akkor nem keresnék mást.
2013. szept. 29. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szia, lenne kedved helyesírási szótárt olvasni?"


komolyra fordítva(egyébként az jobban tetszik a másik félnek ha akivel beszélget tud írni, abból látszik mennyire intelligens), hívd el valahová:

"Van kedved meginni egy kávét/elmenni sétálni stb." Ne úgy írd hogy "nem jönnél el..", vagy "nincs kedved..", mert ebben benne van a negatív hangulat, ez pedig rombolja az esélyeid!


Ha sikerül egy találkát lebeszélned, utána mondd neki, hogy: "Úgy érzem jobban kedvellek mint barátot, ha veled vagyok, úgy érzem többre vagyok képes/jobban érzem magam "stb, ami a szíveden van, "Szeretném tudni te hogy érzel irántam." Ennyi. :)

2013. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Meg elolvasom a szótárt utólag is. :)
2013. szept. 29. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!