Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy sokat álmodjak...

Mit tegyek hogy sokat álmodjak és emlékezzek is az álmaimra ébredés után?

Figyelt kérdés
Milyen természetes és legális szerrel lehet jókat álmodni?
2013. szept. 23. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy jókat mitől, azt nem tudom, de ha este telezabálod magad nehéz ételekkel, akkor tiszta horror lesz.
2013. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod természetes úton előidézni , hogy emlékezz az álmadira ... van aki emlékszik és van aki nem... aki emlékszik az azért van mert sokkal éberebb és van hogy fél órát is ébren tölt kis időközökre osztva mert felébred a zajokra.. így nem nehéz emlékeznie az álmaira.. és van aki mélyen alszik vagy nem olyan éber az nem emlékszik rá csak amit utoljára az utolsó kb 0,5-1 órára emlékszik...
2013. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerekkel ne próbálkozz. Én egyszer kaptam egy gyulladáscsökkentőt és egy fájdalomcsillapítót mikor elszakadt a bokaszalagom. Este bevettem mindegyikből 1-et 1-et aztán egész éjszaka arról álmodtam hogy mindenhol neonhalak úszkálnak. Másnap egész nap az zakatolt a fejemben. Brutális érzés volt és még csak nem is aludtam jól :D
2013. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Citromfű :D Pszichoaktív és jókat lehet álmodni tőle. :D

Nekem bevált bár én nem azért iszom, mert nyugtató hatása is van. :D

Lefekvés előtt 1-2 órával igyál meg egy-két csészével. Bár mindenkire máshogy hat. Olvass utána. Vagy ott van még az orbáncfű :D

2013. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj álomnaplót, attól jobban fogsz emlékezni rájuk.


Az meg, hogy mennyit álmodsz csak attól függ, hogy mennyit alszol. Ha többet alszol, akkor több REM szakaszon haladsz át, ahol az álmodás nagy része történik.


De még ha mondjuk napi 6 órát alszol, akkor is bőven álmodsz egy jó párat, csak max nem emlékszel egyelőre rájuk.

2013. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!