Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az Új Világren...

Mit lehet tenni az Új Világrend ellen?

Figyelt kérdés
Mert az egy dolog, hogy elméletben tudod és terjeszted is esetleg, na de a gyakorlatban mit lehet tenni kisemberként?

2013. szept. 8. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

össze kéne fogni, én csak ezt látom megoldásnak.

először is a bankokat kéne tönkretenni, onnantól már szerintem nem lenne olyan nehéz megállítani őket. bár ki tudja. ezen én is gondolkozom egy ideje, de eddig csak ezek az opciók jutottak eszembe.

2013. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell tönkre tenni semmit. Egyszerűen csak azokat a szolgáltatásokat használni, amik nekünk is jók, azok helyett pedig, amik nem, csinálni másikat. Pl. létrehozni közösségi vállalkozásokat, amik úgy kezelik a pénzt, hogy a pénz tulajdonosának is jó, nem csak a kezelőjének. Az ilyen piaci környezetben a hagyományos bankok is kénytelenek olyan szolgáltatásokat nyújtani, amik versenyképesek.


A szabad piac jó dolog (a legjobb, amit kitaláltak valaha is), de bátornak ÉS felelősségteljesnek kell lenni hozzá.

2013. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tudsz tenni. Ahhoz, hogy változás legyen, elbukjanak a háttérhatalmak vezetői, ahhoz irdatlan sok embernek kellene összefogni. Hiába tudnád mondjuk az összes magyart meggyőzni, hogy ez így nem jó, tegyünk valamit, az első dolog lenne, hogy kiirtanának minket. Ha egész Európa összefogna, akkor már lehetne valami ebből.
2013. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg...mint ahogy már likvidáltak is pár embert, de ezek képesek lehet, képesek lennének egész nációkat kiirtani, ha érdekeik úgy diktálják (vagy manipulálni, azt már így is mesterfokon űzik). Sürgős összefogás kellene, amíg nem késő, bár nem tudom, jelenleg hogy áll a helyzetük, mert úgy tudom (lehet, rosszul tudom), hogy céljaik 90 %-a már megvalósult, ami, ha igaz, elég félelmetes.
2013. szept. 8. 16:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Randommamjomnak: igen, csak mindehhez nem árt érteni (behatóbban) illetve olyan közösségi összefogás sem ártana, ami azoknál, akik jelenleg a világot irányítják, már megvan (úgy tűnik legalábbis). Szóval jó pár év(tized) hátrányban vagyunk, nem? Nem tudom, az eddigi károk változtathatóak-e, vagy már most menthetetlenek vagyunk?
2013. szept. 8. 16:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Még egy mondat; nem reagálás a hozzászólásaitokra, csak amolyan hangosan gondolkodás: szerintem ez nem hit kérdése, hogy valaki hisz-e az Új Világrendben, mert annyi a jel, hogy nem lehet véletlen. És az a szomorú, hogy sokan még mindig nem látják, mi zajlik itt, azok között, akik meg látják, sok a szkeptikus. Elég rossza alap az összefogáshoz...
2013. szept. 8. 16:40
 7/13 Nathaniel Richards válasza:
78%

Nem ellene kell tenni, hanem érte. Komolyan, de miért, szerinted ennyire jó ez a mostani, elavult, szétrohadt világrend, amelyben a gyengék, a tehetségtelenek, a hazugok, a bűnözők, meg a naplopók viszik valamire? Küzdeni kell azért, hogy ez a világrend teljesen megsemmisüljön, és hogy felépülhessen egy új. Persze tudom én mire gondolsz, a csúnya Háttérhatalomra, de hát tudni kellene megkülönböztetni a valóságot a meséktől is...


A kisember meg általában otthon pofázik, vagy a neten, aztán ha kellemetlenség éri, akkor bekussol, fél, elfordítja a fejét, bárkit megölhetnek mellette. Mindenki a saját szaros bőrét félti. Ha pedig jön a választás, akkor szalad ikszelni, mert minden baromságot benyel zokszó nélkül. Ez a többség. Akkor miben, és hogyan kell összefogni?

2013. szept. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz új világrend. Az emberek nagyon gyorsan tudatosodnak példa: az utóbbi években milliók lettek vegetáriánusok és környezetvédők, elindult egy hullám szinte mindenhol ami arra készteti az embereket hogy a gyökereikhez is térjenek vissza és rengeteg példát lehetne felsorolni. Új világrend csak agymosott zombikkal lenne lehetséges, de igazából már rég nincs esély arra mivel egyre nagyobb volt az "ébredés". Szóval te csak a negatív oldalt látod és parát keltő cikkeket olvasol, pedig ez egy két oldalú dolog
2013. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

elősző válaszolónak: szerinted a sok amcsi vagy európai vagy akármilyen tévé-függő, net-függő gyerek vagy felnőtt már nem agymosott zombi? dehogynem, mindent elhisznek, amit az újságok leírnak vagy a tévében elmondanak. és sajnos az ilyen emberekből egyre több van, nekik a manipulált már az eszük és nekik a hazugság az igazság. ezekkel az emberekkel már nem lehet mit kezdeni.

amúgy meg, kérdező: ilyen "szekták" mindig is voltak, és lesznek is, te egyedül nem nagyon tudsz mit tenni, csak ne higgy el mindent amit leír a sajtó vagy bemond a média.

2013. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, utolsó, igazad van, de bizonyos helyzetekben a kritikus tömeg számít. Nagyon megnőtt azoknak a száma akik már tv-t sem néznek. Erre maguktól jöttek rá sokan, akár úgy hogy semmilyen új meg régi világrendes dologgal sem törődnek. Az a kijelentés hogy itt új világrend lesz meg mindenki zombi az félelem alapú, amit felerősít a negatívra koncentrálás. Nem másokat kell meggyőzni, hanem a pozitívnak kell energiát adni, azaz olyanokkal foglalkozni akik hasonlóan gondolkodnak mint te, de ha valaki ilyenektől fél akkor csak olyan információt és embert fog bevonzani aki tényleg zombi.

A fejlődés lassan de biztosan megy. Én pl statisztikát is tudok arról hány multi cég vált egyre természetesebb összetevőkből álló termékekre, mert az embereknek változik az igényük. Nem lesz hirtelen változás egy éven belül, de 100 év múlva már teljesen más világ lesz, mivel ez egy folyamat. Ez egyben világkarma is. A felemelkedési folyamat jó pár éve tart. Isten akaratát pedig nem tudja egy lény sem keresztülhúzni. Szóval az új világrendenben hívők és ettől félők csupán a saját félelmeiket, negativitásukat még nem oldották fel, de ez mindenkiben ott lehet aki gondolkodik.

Ez azért elég hosszú téma és a helyzet az hogy a félelemalapú videok többségét maguk a szabadkőművesek állítják össze csak azért hogy összezavarjanak igazságkeresőket. De olyanból is sok van amit csupán tudatlan emberek állítanak össze jó szándékból.

Ha valaki parázik ezen a témán, annak csak magával dolga, ha a saját félelmeit leküzdi akkor az egész világot leküzdi. És természetesen nem is küzdeni kell, mindenki megkapja a saját karmáját. Vannak olyan lelkek akik ezt már nem fogják megélni, a sötét oldal amúgy is mindig hangosabb és zsenialitásukat mutatja hogy mennyire megvezetnek jó pár "igazságkeresőt" is.

2013. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!