Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék felállni, megválto...

Hogy tudnék felállni, megváltozni és más valaki lenni?

Figyelt kérdés

Hát fogalmam sincs hova kéne írnom ezt a kérdést, szóval előre elnézést kérek.

Idiótán és szánalmasan érzem magam, nem szeretném ha bárki is sajnálna. De idegileg, lelkileg csúnyán kivagyok, és nem tudok mit kezdeni magammal, ez már így megy egy jó ideje.

Bánatom felét a csokiba vittem, amitol szerintem már meg is híztam,.. és fogalmam sincs mit tegyek, de tudom hogy ez így nm jó, se pénzem se melóm és meg egy kutyám sincs...szóval valamiféle segitség kéne hogy felállhassak.


2013. szept. 5. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

csokiba,mi vagy te csaj?

menj le ökölvívó edzésre,és ha már a világból így kiokádtad magad,legalább az edzésen a legősibb módon bizonyítsd magadnak és az ellenfeleidnek azt,hogy igenis élsz és vagy,vagyis bunyózz!


Uraim, ez a Harcosok Klubja!

A Klubja első szabálya: senkinek egy szót se a klubról.

A Klub kettes számú szabálya: senkinek egy ku-rva szót se erről a klubról.

A Klub harmadik szabálya: ha az egyik fél feladja, vagy harcképtelenné válik, a bunyónak vége.

Negyedik szabály: a küzdelem kétszemélyes.

Ötödik szabály: egyszerre egy bunyó zajlik.

Hatodik szabály: ing és cipő nélkül küzdünk.

Hetedik szabály: minden küzdelem addig tart, ameddig tart.

És végül a nyolcadik szabály: hogy ha ma este jársz itt először, bunyóznod kell.

2013. szept. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

eloszor is keresd meg a tokeidet. Ha pasi vagy, akkor a labad kozott vannak. Ha csaj, vegyel a piacon. Masodszor: tuzz ki magad ele par celt, es allj neki megvalositani. Nincs munkad? Van egy valag szabadidot. Lezdj el uj dolgokat tanulni.. nyelveket, programozast, photoshopot, horgolast, lufikutyak hajtogatasat, vagy banom is en (lehetoleg valami olyat, ami jol mutat egy oneletrajzban). Ha neted van (megpedig a jelek szerint van), akkor minden tanulasi anyaghoz hozzafersz, ami csak kellhet. Kozben keress munkakat, tuzd ki magad ele, hogy naponta 10 helyre elkuldod az oneletrajzod. Tudom, hogy ido minden helyre kulon motivacios levelet irni, meg keresni olyan melot, amihez megfelelsz, de ha napi 10 helyre elkuldod az oneletrajzod, max 2 honapon belul tuti lesz munkad. HR-portlokon nezz korul,hogy hogyan kell figyelemfelkelto oneletrajzot, motivacios levelet, es mailt irni. Az oneletrajzba javaslom, hogy csinalj egy QR vCard-ot (egy vonalkod-fele, ami tartalmazza a nevedet, e-mailedet, es telefonszamodat), foleg, ha modern arculatu es/vagy IT/telekommunikacios ceghez jelentkezel.


Kezdj el mellette tornazni. Keszits ki minden este egy palack vizet az agyad melle, felkeles utan pedig par felules, fekvotamasz, es ugralas. Egyreszt felebredsz tole, masreszt segit az onbecsuleseden, harmadreszt fittebb leszel tole.


En is hasonlo helyzetben voltam osszel, mint te. Nalam egy szakitas, es az ebbol faado egyetemi teljesitmenyem (vgyis annak hianya) okozta. Marcius kozepen elkezdtem ezt a modszert, azota hollandiaban dolgozom, viszonylag jo helyen, mara mar megvan mindenem, ami kell, lefogytam, fittebb lettem, es tapadnak a csajok :) szoval hajra, tokot megkeresni, tanulast, sportot elkezdeni, oneletrajzot megcsinalni (szanj ra legalabb egy orat), es fel even belul megfordul az elet.


ami szar, azon vagy valtoztatsz, vagy sirsz. Utobbitol tuti nem valtozik semmi, ha meg nem jon ossze, max probalkozol mashogy. Sok sikert!

2013. szept. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ne kérj elnézést olyan dologban ami nagyon sok-sok emberrel megtörténik és történt.

Mindig a felállás a legnehezebb úgy hogy kitartást.


És: nem sajnál senki:)

2013. szept. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeret téged valaki? (Nem csak párra, házastársra gondolok, hanem anyukád, apukád, testvéred...) Ha igen, erre az érzésre is támaszkodhatsz. Szerethető vagy, nem vagy egy nagy nulla. Ha éppen úgy érzed magad, mint egy nagy nulla, akkor is szerethető vagy. Nagy érzelmi biztonságot, bátorságot adhat ilyenkor a felálláshoz, ha arra tudsz gondolni, hogy az az illető, aki szeret téged, akkor is szeretni fog, ha még hússzor elbuksz.


Mindamellett a többieknek is tökéletesen igaza van, kezdj el valamit csinálni. A tétlenség ártalmas.

2013. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeret téged valaki? -kérdezi a 4-es. Inkább azt kérdezném: Te szeretsz valakit? ? ?

Szeretni jó, nem szeretve lenni.

A tradicionális japánok a kisbaba ágyába betesznek egy kis játékot: afféle keljfeljancsi figurát. A még ülni sem tudó baba játszik vele: bárhogy hozzáér - a "keljfejancsi" visszamozdul: és felveszi a függőleges helyzetet.

A japánoknak van egy mondásuk: "ha hétszer elesel, kelj fel nyolcszor"

[link]

Amikor rájuk tört a szökőár- szeretteiket, mindenüket, elsodorva - ez a nevelés megmutatta értelmét. Ahogy némán és szorgalmasan tették, amit jónak láttak és elkezdték nulláról felépíteni a világukat.

-aa-

2013. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam! Aztán Kratos segített!
2013. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#7

Menj aludni, Árész.

2014. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!