Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az életemben...

Miért van az hogy az életemben minden sz@rul megy?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok!a családban,az egyetemen,a barátokkal...minden nem úgy megy ahogy kellene!!

2013. szept. 4. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mindenki életében vannak hullámvölgyek.
2013. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem én de csak 21 vagyok!!!és ez már egy jó ideje tart....mintha csapdába estem volna!!Szépen viselkede,nem iszok,nem dohányzok,segitőkész vagyok,lehet rám mindig számitani,empatikus vagyok!!!EZtkapom vissza az életemben hogy sz"rul legyek??
2013. szept. 4. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mikor lesz jobb.Lehet 2 nap,lehet 2 év múlva.
2013. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az engedelmes rabszolgát szokás a legjobban megbüntetni.
2013. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na most biztos dühös leszel azért, amit írok, de az élet nem csak úgy megy. Irányítani kell, alakítani, részt venni benne, nem csak ülni és dühöngeni/keseregni, hogy semmi se jó. Ez olyan, mint amikor valaki nem hajlandó otthonról kimozdulni, vagy bárkit megszólítani, majd kesereg, hogy nincs egy barátja sem.
2013. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 4. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk!

A családom egy romhalmaz, vannak barátaim, de egyik sem igazi, közeli jó barátnő. A suliból már csak egy évem van, de érdekes, az osztálytársaim a kor előrehaladtával egyre gyerekesebbek, bántanak és kiközösítenek másokat. Elkeserít ez az egész...sajnos nagyon érzékeny lelkű vagyok, szal nehéz ezeken túltennem magam.

2013. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!