Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok látásból...

Mit gondolnátok látásból erről a férfiről?

Figyelt kérdés

[link]

Milyen ő? Mármint nem (csak) a kinézetre értem, hanem hogy mit gondoltok, milyenek a belső tulajdonságai szerintetek így külső alapján?


2013. szept. 1. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Foglalkozása? Tuti rendőr...
2013. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem homo. Az a fajta, aki tagadja, de ahogy alkalma van arra, hogy lesmároljon egy srácot, már cselekszik.

Szerintem az a mosoly rejteget valamit, tapasztalatból mondom, az ilyen emberek az elsők, akik öngyilkosságot követnek el, ha valami nagyobb trauma éri őket.


Barátkoznék vele, de egy kicsit távolságtartóbb lennék, a meleg-teóriám miatt.

Én se vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim, kisebbek és nagyobbak, inkább nagyobbak, úgyhogy nincs jogom elítélni, csupán véleményt alkotni. Ő is, mint minden ember, megérdemel egy esélyt.

2013. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ránézésből rühellem
2013. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ápoló (vagy ápolt)
2013. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy homo, hiszen ember! De nem homoszexuális! Az itt leírtakból elég kevés jellemző rá. Nem ápoló, nem rendőr és nem is egy festékbolt reklámarca. Hittantanár egy középiskolában, egyetemi főtanácsos, ezenkívül Alsó-Bajorország nagykövete és zenész is.
2013. szept. 2. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!