Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért beképzelt és tudatlan a...

Miért beképzelt és tudatlan a magyar?

Figyelt kérdés

Sok nem magyar ismerősöm van akik itt dolgoznak nagyobb cégeknél Magyarországon és ők mondják ,hogy beképzeltek ,okoskodó, gőgös, haszonleső jellem tipikus a magyar!


És sajnos nagyon helytálló észrevételeik vannak.


Ti, hogy látjátok ?



#szánalmasság #buta #beképzelt magyar
2013. júl. 30. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
az hogy buta dolog általánosítani.
2013. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nos, én nem igazán ítélkezem az alapján hogy milyen nemzetiségű az illető. Teljesen mindegy hogy szlovák, spanyol, norvég vagy épp magyar. Mindenhol vannak gőgös és rossz emberek, ez nem attól függ hogy honnan valósiak... Lehet hogy az ismerőseid épp rossz társaságba keveredtek... Az egyéniség számít, nem a nemzetiség:) Na mindegy mindenesetre itt van egy cikk, engem nagyon megmosolyogtatott épp tegnap olvastam!:)

[link]

2013. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdésben megfogalmazott buta általánosítás szerint válaszolnék:


Nekem a "beképzelt" és "gőgös" jelzőkre a német és/vagy a svájci ugrik be, ha "haszonleső" akkor izraeli, ha "tudatlan" akkor amerikai :)


No, ennyit a "helytálló észrevételekről"..

2013. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 intrepid ***** válasza:
Azt mondják a nem magyar ismerőseid ránk Magyarokra, hogy nagyképűek vagyunk? Talán igen. De van is mire!
2013. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
én magyarként mondom azt hogy a legtöbb magyar tényleg túl beképzelt és gőgös... némelyikről kicsit az jut eszembe hogy azt hiszi magáról mint a "németek" a második vh-ban.... hogy ők az ária fajhoz tartoznak a többi nemzet/népcsoport meg egy.... (még akkor is ha az többet ért el 10 év alatt mint a magyar) bár az is igaz hogy ahogy észre vettem ez a gondolkodás mód a szűklátókörű "buta" emberek fő jellemzője
2013. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Minden nemzetiségnek más a kultúrája.

illetve mindenki mindent más szemszögből lát.

Senkinek sem lehet azonos véleménye,úgy vélem.

2013. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért beképzelt egy ember, mert a kisebbségi érzéseit így akarja palástolni. A gőg, a dac is innen fakad szerintem. A tudatlansággal nem értek egyet, de az megfigyelhető, mennyire nem beszélnek a magyarok idegen nyelveket, így aztán egy külföldi szemében is butábbnak, tudatlanabbnak tűnünk, mert hát akivel nem beszélsz közös nyelvet, azt megismerni se nagyon tudod...
2013. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok magyar tudatlan, beképzelt és gőgös, legnagyobb bizonyíték erre az elnökválasztás. Felemelnek egy embert hgoy kormányozzon, nem tetszik nekik, kimennek tüntetni, eltelik a négy év, újra megválasztják, aztán megint kimennek tüntetni, lázonganak, autókat robbantgatnak, majd eltelik ez a 4 év is, megválasztanak egy másikat. 2 év múlva már visszasírják azt akit le akartak mondatni. Komolyan, ennél mi a legnagyobb bizonyíték erre? az országunk ezért tart itt, mert hülyék az emberek.

Mellesleg a külföldiek is beképzeltek, mindenki olyan nagyra van magával, sok az idióta tuskó ember, rengeteget ismerek, röhejes hogy a semmire olyan büszkék, ők mindent tudnak, komolyan teljesen felesleges ez kérdező, mindig van egy okos aki kiosztja a másikat, hiába mondod, vagy mondom meg az igazat.

2014. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!