Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az szerintetek férfias, ha...

Az szerintetek férfias, ha egy férfi balhézik és verekszik?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát kérem!

2013. júl. 29. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha beszólnak, akkor két verzió van:

- méltóságot megőrizve elsétálok

- leereszkedem a szintjére és belemegyek a provokált verekedésbe


A verekedés egyetlen elfogadható formája szerintem az önvédelem. Ha azért üt valaki, mert megütötték és így tud időt nyerni a meneküléshez, az érthető.


A "megmutatom, hogy én vagyok a Jani" viszont gyerekes erőfitogtatás és feltételez néhány komplexust, amit így kíván ellensúlyozni az illető.

Női szemmel ez nem férfias, hanem szánalmas.


Olvastam már olyan véleményt, hogy az "igazi férfi" üt, ha megsértik a barátnőjét/feleségét. Ezt is baromságnak tartom. Ilyenkor a nő részéről is ott a lehetőség, hogy válaszoljon, vagy elsétáljon "nem süllyedek le a szintedre" alapon.

Itt is az érthető csak, ha fizikailag rátámadnak a nőre és ekkor üt. Bár ha már a nőt verik, akkor valószínűleg fegyver is van, azzal meg puszta kézzel nehéz mit tenni.

2013. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

pfff micsoda életidegen naiv válaszok...

persze majd azt is elintézi a pasi pár frappáns mondattal,ha parkolás közben ki akarják rángatni a kocsiból,mert,hogy az a támadó helye.

a verekedés egy dolog,és a nevelő célzatú bal-jobb kombó meg megint más.

utóbbi nem okoz olyan komoly kárt,csak felébreszti a kötözködőt,hogy merre hány méter.


magyarázkodni,meg "frappánsan visszaszólni" az igazi férfiatlan csicskák szólnának egy elkerülhetetlen helyzetben.

ilyenkor nincsen idő válaszolgatni,meg poénkodni csípőből,hanem bunyózni kell a testi épségedért angyalkák.

2013. aug. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem még soha, egy férfiismerősömet se akarták kirángatni a kocsiból közlekedési helyzetben. Mit csinálnak ők máshogy? Talán nem provokálják a másik felet és ezzel nem terelik verekedés felé a szituációt?


(Nem az önvédelemről beszélek, de átlag embernek arra is ritkán van szüksége, nem szokták napi szinten megtámadni az embert.)

2013. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Egy férfi akkor verekszik, ha szükség van rá.


Aki csak kitűnési vágyból csinálja, az nem a férfiasság jele.

2013. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Igen, 11-eske... amíg te beviszed a férfias 1-2 ütsé addig lehet, hogy a nődet kiráncigálják és megverik. Vagy éppen téged szúrnak le.


A legnagyobb harcművészek, bunyósok, bajnokok is mind-mind azt mondják, hogy amikor csak lehet el kell kerülni az utcai bunyót. A ringben kell megmutatni mekkora fenegyerek vagy.

2014. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!