Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem ezért ilyen...

Csak szerintem ezért ilyen gáz a társadalom?

Figyelt kérdés

A 13/14 éves pcsák jelszavai; nem te mondod meg, ilyen vagyok, és kész, nem tetszik, nem kell nézni.

Szerintetek is változtatniuk kéne a hozzáállásukon?


13/L



2013. júl. 19. 11:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz témáért =)
2013. júl. 19. 11:35
 2/5 anonim válasza:

Igen, nekem is elegem van az olyan lányokból akik játszák a nagymenőt, mert azt hiszik ezzel népszerűek lesznek.

nem kell velük foglalkozni, vagy kinövik, vagy hülyék maradnak :D

De ne aggódj egy normális srác nem jön össze egy ilyen csajjal, azért az átlagnak fontos hogy megbízható és okos legyen.

17/L

2013. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem nekik kell változtatni, hanem a szüleiknek.

A szüleiknek akik rabszolgák, épp annyi pénzért dolgoznak hogy olcsó kenyerük legyen, rövid távon ne haljanak éhen. Nincs kapacitásuk gyereket nevelni.

Mondjuk senki sem mondta, hogy gyereket kell csinálni..

2013. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amikor anyámmal vitázunk a pénzen [ha erre sincs, meg arra sincs (nem kitudja mik, alapvető dolgok szerintem ami nekem "nem adatott meg")], akkor mindig azt mondom (második gyerekként), hogy : Minek kellett 2. gyerek? És erre mindig az a válasz, hogy nem tudták az emberek hogy ez lesz, válság meg ilyesmik. :(
2013. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magyarázat mindig van hogy a világháború alatt éhezés közben egyesek miért tudtak családként viselkedni és nevezzük úgy hogy értékeket átadni a gyerekeknek, és valakik miért nem nevelik a gyereküket a mai egyébként szintén nem éppen könnyű világban.
2013. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!