Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy embert arra,...

Mi visz rá egy embert arra, hogy ok nélkül pocskondiázzon mást?

Figyelt kérdés
Pl. a Facebook kommentek, illetve itt néhány válasz...
2013. júl. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az internetet nézzükgondolkoznak, hogy "úgysem lesz semmi következménye, ha k*csög módon irogatok, minek tűrtőztessem magam?" Főleg igaz ez a kiskorúakra. Az a baj, hogy sok felnőtt a való életben is hasonlóképpen otromba, szóval nem is lehet mást várni tőlük, ha facebook vagy GYK közelébe kerülnek.
2013. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első gondolatom az volt, hogy az irigység, féltékenység, de jobban belegondolva, inkább a BUTASÁG az ok!
2013. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább az unalom, mint a fent felsorolt okok. Láttam már rendkívül intelligens trollt, aki nyilvánvalóan szellemi fölényben volt célpontjával szemben, és mint a beszélgetésből kiderült, igen művelt is volt.

Viszont olyat is láttam már, aki annyival elintézte hogy "mer' megbsztam anyádat, azér'!" Az utóbbi tényleg a hülyeség műve, az ilyeneknek nem kéne gép elé ülni...

2013. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az aranyos, mikor meglett, családos férfiak és asszonyok nyomják a bunkóságot telis-tele hibával, a nagyon laza biztonságérzettel mindent a nagyvilággal megosztó facebook profiljuk takarásából...
2013. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2013. júl. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!