Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki a tinédzserkorát apa...

Aki a tinédzserkorát apa nélkül éli meg, milyen hátrányban fog részesülni?

Figyelt kérdés
11 éves voltam, amikor apukám meghalt. Anyukámnak nem volt új férje, barátja, szóval nem volt nevelőapám. Most 18 éves vagyok, és én érzem ennek a hiányát: zárkózott lettem (már nem emlékszem milyen voltam előtte, de biztos, hogy nem ilyen), túl csendes vagyok (bár ehhez biztos az is hozzájárult, hogy piszkáltak ált. iskolába), a "barátaim" kihasználnak, nem tudok kiállni önmagamért, nem volt még kapcsolatom fiúval. Aki apa nélkül nőtt fel, ő is így érzi magát?
2013. júl. 11. 17:45
 1/4 anonim válasza:
Én is 11 évesen vesztettem el az apámat.Most így 16 évesen háát nem is tudom eleinte én is megváltoztam. Bezárkóztam,egyedül voltam ,de a barátaim kihúztak ebből.Én is csendes ember lennék de azért kiállok magamért meg persze másokért is.Szóval megértelek tudom milyen rossz apa nélkül élni.
2013. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem soha sem volt apám , él ,de nem velünk.. Soha nem volt ott amikor kellett , egy igazi semmirekellő.Én már nagyjából megszoktam , régen mikor még kicsi voltam akkor még jobban hiányzott ,meg mondjuk ballagásomon is örültem volna neki ha ott lett volna.. Nekem sem volt semmifele nevelőapám. Én is hasonlóan egy kicsit zárkózott ,csendes vagyok.De nem vészes :) Én többnyire kiállok magamért, helyzetfüggő. Nem jó dolog apa nélkül felnőni. 17/F
2013. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kap egy csomó támogatást az államtól, pl 90%-os buszjegykedvezmény meg minden -.-
2013. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Komolyan gondoltad ezt? Én és a tesóm kapunk 90%-os kedvezményt (nem kártyát), anyukám kapta egy ideig az özvegyit, és ennyi. Szerinted ez kárpótol azért, hogy nincsen apukám????? Te feltudod ezt fogni, hogy milyen egy apa hiánya????? Gondolom nem, örülhetnél neki hogy neked még van!!!! Bármit megtennék, hogy változtathassak a történteken.
2013. júl. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!