Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Muszáj felvennem a ruhát?

Muszáj felvennem a ruhát?

Figyelt kérdés
Vettem egy ruhát,de nem kérdeztem meg anyát, vagyis elengedett vásárolni,és ezt a ruhát választotram. Viszont van úgy 10 kg felesleg rajtam és nem áll vmi szépen, azért is vettem,hogy motiváljam magam,h fogyjak és jol álljon.Viszont anya most azt mondta,h fel kell vennem és hordanom,ha megvettem. Nem érti meg,h rosszul néz ki rajtam. Ne ellenkezzek?
2013. júl. 3. 22:38
 1/4 anonim válasza:
Csak akkor vedd fel, ha jól érzed magad benne. Ne hallgass anyukádra. Mondd azt neki, hogy MAJD felveszed, mert nagyon tetszik a ruha. Ami nem is hazugság. :) Felveszed, amint picit belefogysz, így ő sem fog nyaggatni.
2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
így tervezem,csak félek h meg fog haragudni. Mindig azt mondja h mások,akik magukba nyelnének 3x, nem is ilyen ruhákat felvesznek,h mindenük elönytelen. De ez nem vigasztal.
2013. júl. 3. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ezzel vigyázz legközelebb, mert nekem a szekrényemben már több "motivációs ruha" is lapul eddig használatlanul. :D
2013. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

„ félek h meg fog haragudni “ – Nem rosszból mondom, de inkább az előnytelen öltözettől félj, mert nincs annál rosszabb, mint amikor valaki olyasmit vesz magára, ami nem passzol a testével.


Motiváljon a fogyásra, de csak akkor vedd fel, amikor igazán a magadénak érzed.

2013. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!