Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladtam 2 Gumit. Szálszakatt...

Eladtam 2 Gumit. Szálszakatt volt az egyik nem tudtam róla feljelentést kaptam . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sztori eladtam 2 db nyárigumit nem tudtam róla szálszakadt volt mire elolvastam az emalilem rendesen mikor visza akarta teteni a vevő a pénzét fejelentett .. milyen szankicója lehet ennek ? vissza adom én neki a pénzét minden de vissza tudja ezt még vonni ha akarja? vagy mi lesz a szankció? én nem akaratm tényelg átverni.. ebből ekkora ügyet csinálni :S

2013. jún. 30. 22:39
 1/2 tetris ***** válasza:

Ahogy ezt itt leírtad, ugyanúgy szépen mondd el neki. Azt, hogy nem tudtál róla, hogy szálszakadt a gumi, és természetesen visszaadod a lóvét.

Ezek után kérd meg, hogy legyen szives visszavonni a feljelentést, mert ez így nem fer.

Nem is értem, miért nem téged keresett meg a reklamációval, miért feljelentget.

Egyébként ennek nagyobb a füstje, mint a lángja. Valszeg nem is jelentett fel, csak ijesztget.

Nyugtasd meg, add vissza a pénzét, aztán annyi.

2013. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írt emailt mire elolvastam feljelentett dolgoztam sokat a hétvégn nem volt időm olvasni valszeg feljelentett a rendszámom alapján... mennyire lehet az ilyen feljelentést vissza vonni arra volnék kiáncsi..
2013. júl. 1. 05:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!