Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Energiaital mellőzése miatt...

Energiaital mellőzése miatt érezhetem magam így?

Figyelt kérdés
Már napok óta nem ittam,előtte meg egyik nap igen,másik nap nem!Mert pár hónapja majd minden nap megvolt a 2doboz!Szóval nagyon fáradt vagyok,a buszon is elalszok,átlagba 8órát alszok!Most nem melózok,hogy attól legyek fáradt,suli sincs!A fejem is faj napok óta,lehet aztán az időtől csak
2013. jún. 30. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kaphattál influenzát is. De miért nem alszol néhány órával többet, ha fáradt vagy?
2013. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat függőséget/megszokást ugyanúgy, mint a kávé és más legális drogok.
2013. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom,miért nem aludtam többet!Sajna hajnalba aludtam el kb,nem tudom,miért,nem tudtam elaludni!Talán az energiaitaltól!Igen,én függőnek nevezném magam,tanuláshoz eléggé kellett!Megpróbálok kevesebbet inni!Infuenza-hát ez érdekes,én is gyanítottam,mert fajnak a lábaim,a torkom tegnap fájt,azóta elmúlt,csak fura még 1kicsit!Szerintem hőemelkedésem is volt+csípett a szemem!De magas lázam nem volt
2013. jún. 30. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a buszon el tudsz aludni, akkor otthon is le tudsz feküdni nap közben, és tudsz aludni nappal is.:)

Jobbulást kívánok, igyál, egyél, amit kívánsz, limonádét, C-vitamint...

2013. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh,köszi szépen,úgy teszek!:)
2013. jún. 30. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!