Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam? (Kép)

Mi a véleményetek rólam? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Köszönöm a válaszokat :)



2013. jún. 9. 21:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Semmi egyediség... tipikus pózolós pics@.
2013. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
jo a kormod :)
2013. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány :)A magamutogatást azért nem értem, mert feltettem ide 4 képet, ebből 3 az arcomról készült, a maradék egyen pedig egy kicsit látszik a hasam.
2013. jún. 9. 21:58
 14/21 anonim ***** válasza:

Dúrva hogy ezen az oldalon mennyi a rasszista!

engem nem zavar, mert fehér vagyok, de azért visszavehetnétek az arcotokból!

és ha roma származású, attól még lehet szép!!

2013. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 AlinaHella válasza:
Átlagos szép lány, a képek alapján kissé egyszerű tinilány.
2013. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Azt pedig, hogy könnyen kapható vagyok-e, egy képről nem lehet megállapítani szerintem. :) Egy barátom volt eddig, és még mindig ő az (szűz vagyok), ezen kívül pedig kitűnő tanuló,szóval az olyan dolgokat, amiket egy képről nem lehet megállapítani, inkább hagyjuk. :)
2013. jún. 9. 22:06
 17/21 anonim ***** válasza:
az arcod szép, viszont a képek alapján nekem (és úgy látom még sokaknak rajtam kívül)egy felszínes, nem túl intelligens, tucat tini piccsának tűnsz, akivel még csak véletlenül sem ismerkednék meg, mert egy értelmes mondatot nem tudnék vele váltani és valószínűleg belém is kötne és a félelmetesen nagy baráti körével fenyegetőzne :)persze nem állítom, hogy ilyen vagy, egyszerűen csak a stílusodról és a képek egész jellegéről nekem ez jutott először eszembe..
2013. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el az előző hozzászólásaimat és ha más nem is, remélem legalább az a gondolatod hogy nem tudnál velem egy normális mondatot váltani, megváltozik. :D
2013. jún. 10. 06:49
 19/21 anonim ***** válasza:
elolvastam, nyugi.. egyébként én a külső megjelenésed alapján gondolom ezt és ugye a te kérdésed is ez volt, nem pedig az, hogy a hozzászólásod alapján milyennek tartanak..
2013. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép vagy és a szemeid is szépek
2013. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!