Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az EMO-sokról?

Figyelt kérdés
Mert elég sok mindent hallottam róluk és nem tudom eldönteni, hogy mi igaz és mi nem...

2013. máj. 19. 00:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

semmi. a magyar emonemzedék" ami a tokio hotelen meg mitudomén milyen hulladékokon nött fel pedig nem egyenértékü az eredeti 1980as években kialakult emonézetröl, ez a mostani akármicsoda elkorcsosult a dark/goth/emo és miegyéb keverékeként amiért volt is ám hőzöngés,amiért velük azonositották öket. az lehet hogy vannak emok",vagy akik ennek vallják maguakt beskatujázva valami kasztba önmaguakt hogy baromira egyediek legyenek,szerintem ez értelmetlen dehát ö dolguk,a lényeg hogy mint divat mint stilus már nem él. ennek az oka meg az hogy már 30év alatt rég lecsengett a nyugati országokban,ez a mostani pár év csak egy új felkapott hullám volt hála a tokio hotelnek afcnek a hot topicnak..

[link]

elsökörben olvasgatásnak.másrészt nem tudom honnan jött ez a tévképzet hogy az emok szeretnek "Öngyik" lenni és szuicid magatartást felvenni,az eredetihez ilyesminek semmi köze.dalszövegekböl meg miegyébböl,amelyek ezt sugallják nem kellet volna felvenni,ez inkább a gruftik stilusa (volt,van,lesz)másrészt sok embernek azért volt irritáló az emodolog mert mindennel fuzionált és al aikus nem tudta mire vélni hogymiacsöcs" a darkmo meg gothmo meg nem istudom micsoda,én 10 "emot" megkérdeztem mind a 10 mást hallgatott,mást csinált, máshogy öltözködött és más stilusa volt.valamelyik a 80'stilusba ragadt meg, valamelyik a 2000-es hullám áldozata lett stb.

véleményem szerint elég kategorizálhatatlan valami,mind stilusilag mind meghatározásilag, és ha az emberek nem tudják eldönteni valamiröl hogy micsoda,akkor vagy lesz.rják vagy piszkálják öket..szerintem..

és tény hogy amióta nem hypeolják,kihaltak" ezek a divatzenekarok,nem sok emot látni (én alapból se láttam sokat)

szerintem olyan kontextusba fordulhat még elö a dolog, hogy egy tizenéves a maga szubjektiv és számára nagy problé,máial nem tudja mit csináljon magával és emo(zás)ba menekül,amivel nem lenne baj, ha a jó ajtón ment volna be",mert azmo stilus nem ennek a szintere..

2013. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
-másrészt azt tudni kell hogy a magyar tolerancia és világnézet ugy 20évvel el van maradva mondjuk angliához és amerikához képest..és amit a magyar nem nem ismer, és nem akar feltétlen elfogadni (vagy lesz.rni) az b.ssza a csőrét..ahogyan van ez a zsidókkal melegekkel darkosokkal deszkásokkal stb,stb. szal ebben nicns semmi meglepö
2013. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is az vagyok...^^ ja és nem vágom magam ;)
2013. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egyébként én látok az utcánkban 2-3 naponta Emó-s srácot de már rég nincsenek annyian mint mikor régen rákattantak egy csomóan
2013. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát kb. már annyira 'nem divat' hogy az utcán minden második ember az -.-' Amúgy nekem is egy halom emo ismerősöm....többek közt én is az vok -.-'''''
2013. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!