Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem tudnak beszélni az...

Akik nem tudnak beszélni az érzésekről hogy dolgozzak fel őket?

Figyelt kérdés

Ha nem tudnak eleve, illetve ha nincs kivel megbeszelni.

Nekem most mindkettő fennall, és úgy érzem beleorulok.

Soha nem tudtam igazán megnyilni, valószínűleg mert gyerekkoromban a kutyát nem érdekeltem, ráadásul a horoszkópom szerint is egy zárkózott ember vagyok ( vagy csak erre fogom).

Van egy idezetes/verses fuzetem, amit ilyenkor eloveszek, olyan, mintha kimondana helyettem a dolgokat. Illetve írtam egy verset, 1000 éve nem volt ilyen, de ki kellett adnom magamból. Naplót írni már nem szeretek, főleg, hogy amit írnék, már abban a pillanatban megbannam, így a fent leirtak maradnak.

De érdekelne, hogy a hozzám hasonlók hogy nem fulladnak magukba, hogy tudnak egy kicsit megkönnyebbülni?



ma 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hét éve vagyok magányos,szó szerint. Nekem néha az enyhít, ha írok egy - egy verset és kiírom magamból a bánatomat. De még ez sem mindig segít,sokszor fulladozom a magánytól.

De ez van,nem tudok ellene tenni, már próbáltam mindent.


F

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik korosztályhoz tartozol? Nem feltétlenül kell, hogy családtag legyen az, akiben megbízol. Sokaknak a zene segít például meghallgatnak 100x egy, az aktuális problémájukról szóló dalt és üvöltik az énekessel együtt, aztán jobb lesz (metál előnyben).
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok. A zene is, igazad van, azt el is felejtettem. Ha van lehetőségem be is dugom a fülest.
ma 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az segít, ha kiírom magamból a gondot, bár én általában egy Word dokumentumban teszem ezt, amit mentés nélkül be is zárok utána mindig. Illetve a zene még; vagy keresek olyant, aminek a szövegével tudok azonosulni, vagy, aminek az alapja olyan, hogy erősebb érzéseket vált ki belőlem, majd rongyosra hallgatom.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!