Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik ilyen kapcsolat?

Létezik ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak párt. De nagyon szabados eletet élek. Sokat utazok, táncolni járok, baratnokkel talalkozok, kirandulok, jogazok. Mindezt fontosnak tartom egy ledolgozott nap után. Olyan vagyok mint az olaszok egy kicsit. Hogy nem begubozok a 8 órás műszak után hanem kimozdulok és emberekkel találkozom. Ha lenne egy párom nem tudom hogy tudna e azonosulni ezzel. Ezért keseresek olasz/spanyol/portugál párt hogy ne legyen ez furcsa neki. A magyarok körében egy ilyen nő már túl szabados eletunek számít

ma 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha idősebb leszel másképp fogod látni ezeket a dolgokat, és egy komoly kapcsolatban is megváltoznak ezek dolgok.
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szabadost arra mondják ha valaki váltogatja a partnereit, mindenkit kidob hamar és csak használja az embereket, meg a nemiszerve után megy.

Szerintem te inkább aktív életet érsz. Ezeken a hobbikon nem tudsz ismerkedni?

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem válogatom a partnereim. 5 éve szingli vagyok. Leginkább nők vannak ezeken a dolgokon. A férfiaknak már párjuk van
ma 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha semmi időt nem vagy hajlandó áldozni egy kapcsolatnak, akkor nem lesz kapcsolatod :D Én is aktív vagyok, minden nap sportolok, vagy túrázok, barátokkal csinálok programot, szinte nincs olyan nap, hogy csak otthon ülnék, de heti kb. 3x simán tudok a páromra is időt szánni. És ez nem megy az aktív életmódom rovására, vele is általában csinálunk valami programot, nem csak otthon kuksolunk.
ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ilyen kapcsolatra gondoltam hogy a párommal csinálnék jónéhány programot
ma 09:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azt vettem észre hogy sokan korlátozva vannak a párjuk által. Mert az egyik fél mondjuk nem akar akkor már a másik se akarjon menni
ma 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 azt toxikus kapcsolatnak hívják, ahol a párod korlátozni akar bármiben is. Ilyennel nem kell együtt lenni.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!