Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lupus tud súlyosbodni 2 hónap...

Lupus tud súlyosbodni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Immunológiai időpontomra elfelejtettem elmenni lupus betegséggel. 2 hónap múlva kaptam új időpontot. Aggódom hogy addigra dupla ilyen súlyos lesz. Most még csak a betegség előszobájában járok

ma 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Egy volt munkatársnőmet kezelték éveken át ezzel, mígnem egy akut vakbélgyulladást követően kiderült, hogy a tüneteket az addig lappangó gyulladásos szövet okozta....
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változó és hullámzó lehet, bár már nálam sem egyértelmű. Sajnos nagyon nehéz pontosan diagnosztizálni és könnyű félrenézni. Ráadásul először leukémiásnak is hittek. :-)

Nálam csak bőrgyulladás okozott igazi nagy gondot és asztma miatt pedig nem vállaltam kezelést. De az első furcsaság ott volt, hogy a nyári tűző Napsütés gyógyít meg. Azóta a vérképem tökéletes lett és a bőrgyulladás mégis újra előjön.

ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2+

Nekem ez 18-ban kezdődött és a fehérvérsejtek fél évvel ezelőtt lecsökkentek normális állapotra.

ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!