Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért divat mostanában szapuln...

Miért divat mostanában szapulni a Tiktokon a külföldi magyaroknak a hazájukat, és miért hazudnak ennyit?

Figyelt kérdés
Persze a kommentek nagy része is eléggé rosszindulatú, ott oda írják hogy ő ennyit keres, meg ennyit tud félre rakni, aztán persze sehol Sári, onnan tudom hogy most voltam kint Hollandiában, és ott 1600 euro semmi, úgy hogy abból nem kellett már lakbért fizetnem, csak amire akartam. Gondolom itt is jönnek majd a rosszindulatú válaszok, hogy ennyiért a tanulatlan prolik mennek ki, nos van egy középfokú végzettségem, de már megakartam próbálni külföldön, és rájöttem semmivel nem vagy kint előrébb, ugyanis egy segédmunkásnak, sima munkásnak nem fognak sehol sem többet fizetni, ha pedig van egy jó szakmád itthon is szépem megtudsz élni.

ma 18:31
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Hát haver nem tudom te mit melóztál kint de ez nagyon karcsú jól át lettél cseszve
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:
Keveset láttál még az eubol. Ha 3e eut keresnel és 400 lakbered akkor más lenne az ertekrended + a csaj is ennyit betenne a kasszába. Ne add fel lehet előrébb jutni.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, középfokú végzettséggel nem is kell csodát várni. Én 6 évet éltem kint, 3400 euro volt a kezdő fizum, 4700 volt 4 év után, páromé valamennyivel kevesebb. Párommal ketten béreltünk egy 65nm-es hálós, nappalis gardróbszobás lakást normális környéken 760 euróért, amiből 200 eurót állt a munkahelyem. Nagyon maximum 2000 eurót költöttünk mindenre, úgy hogy ebben volt havi egy étterem, egy-két ételrendelés stb, legrosszabb hónapban az elején pedig kerestünk 5600 eurót. Tehát félre tudtunk tenni már az elején is 3600 eurót, később még többet.


Itthon mikor tud ennyit spórolni egy átlagos diplomával rendelkező, átlagos 28-35 éves?

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"nos van egy középfokú végzettségem," de a helyesírás nem megy az anyanyelveden. Ha másban is hasonlóan teljesítesz, ne csodálkozz ha a hideg vízre valót sem keresed meg.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi volt rossz a helyesírásomban?
ma 20:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem kerestetek 3000 euro felett tu bohócok
ma 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!