Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a Nők 90 %-s magas férfit...

Ha a Nők 90 %-s magas férfit keres,akkor mi ez a vakerolás hogy nem ez számít ha mondjuk én leírom magamról hogy 196 centis vagyok? Akkor mégis mi számít,ha közben ez az első támpont leginkább? Mert ez most már nekem magas egy kicsit.

Figyelt kérdés
ma 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk nem mindegy, mikor írod le meg mire. Társkeresőn meg lehet adni, nem kell külön leírni. Ha azt mondja, írj magadról pár sort, akkor mondjuk leírhatod, de leginkább itt a belsőre, hobbikra stb kíváncsi az ember ilyenkor.
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

1. Ez csak egy hülye incel vélekedés, hogy a nőknek a magas férfiak kellenek csak.

2. Ezen kívül hiába vagy akármilyen magas, ha egyébként tök buta vagy unszimpatikus vagy.

3. A nőknek föleg nem CSAK magas férfi kell, hanem értelmes, megbízható, aranyos, stb valaki.

ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Az nagyon keves, hogy valaki magas. En mikor valasztottam ket ferfi kozul, ez volt a legutolso szempont amit figyelembe vettem.
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

De most mit jelent a magas??

Szerintem olyat keresnek akik azért picit magasabb náluk, mivel az a szokásos, hogy egy férfi általában magasabb mint egy nő. Van fordítva csak abból kevesebb példa van. Én 162cm vagyok, a párom 177cm. Teljesen jó és megfelel nekem. Nekem pl az gondot okozna, ha olyan magas lenne hogy nem érem el az ajkát. De ha csak 170cm lenne akkor is teljesen megfelelne nekem.

ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy a srác magas, de ez önmagában nagyon kevés. Mármint, sokra megyek azzal, hogy testmagasságot tekintve passzolunk/kellően magas hozzám, ha közben egy egyszerű, mezei beszélgetést nem tud közben fenntartani. Vagy olyan a személyisége, hogy nem passzolunk.
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-s.


A magas férfi 190-től kezdődik, a 190 alatt az átlagos vagyis nem számít magasnak.

ma 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
És akkor mi van??🤣🤣
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


🤣🤣 Ezt extrém magasnak nevezik:

[link]


Kérdésed meg tipikus ostoba kérdés. Nem a magasságod itt a probléma, de ez minden értelmes nőnek feltűnik. Bottal se nyúlnék ilyen ostoba emberhez, mint te.

ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!