Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van ennyi dilettáns fb...

Hogy van ennyi dilettáns fb csoportokban? Megsértődik mert rávilágítok erre? 28N

Figyelt kérdés

Sztori: Pl cserélek valamit. Odaírom mire cserélném, erre privátban ír, hogy mire cserélném...

Kérdezem a termékről, hogy honan szerezte, erre ír, hogy bocsi de már foglalt. Mondom nem ezt kérdeztem és erre besértődik, soha többé nem ír.

Akkor a kedvencem: Kiírta, hogy átverték, én meg nevettem rajta...

Csak be kéne írni a keresőbe a nevét és kidobná, hogy csaló. Ehhez nem volt agya, de most jön ide sírni és csodálkozik, hogy nem szívecskével reagálok, hanem röhögős fejjel?

Ettől már csak az jobb, amikor cgóval üzletelnek és csodálkozik, hogy átverik.


ma 15:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezeknek vajon vmi agyi bajuk van? Mostanában erősen elgondolkoztam. Ennyire sok húlye azért nem lehet.
ma 15:46
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen színes a társadalom, itt találkozhatsz mindenkivel. Olyanokkal is, akikkel más esetben nem érintkeznél vagy kerülnél kapcsolatba akár a földrajzi, akár a társadalmi, akár az intelligenciabeli különbségek miatt.

Próbáld meg türelemmel viselni azokat, akiket magadnál alacsonyabb szintűnek gondolsz. Különben más esetben téged is le fognak nézni, akik feletted vannak (pl. akinek nem jut az eszébe a neten fröcsögni és másokat kutyázni az agyatlan, dilettáns, hülye jelzőkkel), és ugyanígy fel fog háborítani.

ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ami tény az tény. Tény, hogy azok. És érdekelne, hogy csak én csodálkozom ezen, vagy másokat is idegesítik?
ma 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Jó, a cigokkal üzletelők sírása tényleg vicces, de minek belerúgni a földön fekvőbe? Már megtanulta ő is, legközelebb nem fog üzletelni velük.

Egyébként nálam is volt, hogy Marketplacen olyat kérdeztem, ami le van írva, mert egyszerre írtam 5-10 MacBook hirdetőre és tételesen mindenkitől ugyanazokat kérdeztem

ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy tessék?
ma 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
🤣🤣🤣
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kiírta, hogy átverték, én meg nevettem rajta..."


Hát elééég paraszt vagy és akkor még te csodálkozol!

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Kiírta, hogy átverték, én meg nevettem rajta..." ez nem sok empátiára utal.


Vannak (hiper)érzékeny emberek, ugyanakkor az sem mindegy, milyen stílusban és hogyan közöljük a gondolataink, a mondandónk. Pláne akkor, ha nem is kérdezték a véleményünk.

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5:

Lássék. 😀

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!