Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarnátok érni a 80,90-éve...

Meg akarnátok érni a 80,90-évet???

Figyelt kérdés

Most ezt attól a korosztálytól kérdezem akik a 2000-es évek elején születtek ( tehát 2000,2006,2008 stb,én ebbe a korosztályba tartozom ).


Mozgáskorlátozottság,szívroham,szívinfarktus veszély,látás/hallás problémák,memória romlás,Alzheimer,Demencia veszély,inkontinencia,szociális ellátás, pelenkázás….Kinek hiányzik ez?

Van itt bárki is aki idáig akarná húzni,mire ilyen állapotba kerül???? Mert én nem,az biztos.



tegnap 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki saját életéért a felelős. Te magad alakítod a jelenlegi életviteleddel, gondolkodásoddal, hozzáállásoddal a későbbi egészségi állapotodat a jelenlegin kívül is.


Én bár 1990-ben születtem, de én 111 éves koromig szeretnék élni.


Tegyél meg mindent saját testi és lelki egészséged megőrzéséért, hogy ne legyen 5000 féle betegséged idősebb korodban. De ha most nem teszel érte semmit, akkor betegeskedni fogsz és ez a jelenlegi rossz életviteled következménye lesz.

tegnap 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Demensen nem, bármi mással vállalom.
tegnap 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én a 25-öt sem, ami egy hét múlva lesz. De gyáva vagyok kinyiffantani magam, úgyhogy meg kell.
tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El tudsz rejtőzködni, de kikerülni nem tudod az öregkort és ha nem is éred meg, de cserébe kapsz egy betegséget, amivel sokáig még húzod kínlódva, vagy ha szerencséd van, akkor kivasal a déli busz, tele népekkel.
tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igyekszem egészségesen élni, sokat sportolni stb, de minden betegséget így sem lehet majd kivédeni valószínűleg. Genetikán is sok múlik. Én inkább élnék csak 50-60 évet, de azt egészségesen, aktívan, mint 100-at úgy, hogy az utolsó 30 év csak vegetálás és fájdalom.
tegnap 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amúgy el tudok lenni egyedül, szóval kb ja.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kizárt.
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!