Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinál valaki olyat...

Miért csinál valaki olyat hogy ha bejelölöm, akkor nem az hogy törli a jelölésem vagy csak szimplán úgy hagyja és nem jelöl vissza, hanem fogja és beállítja hogy ne tudjam innentől ismerősnek jelölni?

Figyelt kérdés

okt. 19. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
#2: Annyira lesz/rod, hogy még kérdést is írsz ki róla...
okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ez csak egy jelölés, lesz*rom"


Annyira leszarod, hogy még kérdést is kiírsz róla... :D

okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 vagyok, jó hogy nem olvasom a válaszokat :D
okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11.

Igen l*szarom, viszont nagyon kíváncsi voltam hogy ezt hogy lehet beállítani, de most már tudom mi hogy működik 😂 köszi mindenkinek ✌️

tegnapelőtt 07:39
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

#8 tegnap 00:20

Köszönöm! Megadtad a választ az én kérdésemre is. De ez alapján meg pláne nem értem a velem történteket, mert akit legutóbb ismerősként bejelöltem, őt valóban kedves ismerősömnek tekintem. A minap, mikor találkoztam vele, örömmel fogadta, hogy ismerősömnek jelöltem; és lelkesen fogadkozott, hogy mielőbb visszajelöl. Aztán most, néhány nap elteltével azt látom a függőben lévő (jelenleg nulla) ismerősnek jelöléseimnél, hogy már nincs ott a neve, de vissza sem jelölt! Sőt, amikor ezután a nevére rákerestem, ott már nem is mutatott ismerősnek jelölési lehetőséget a rendszer! ?!?

Akkor, aszerint amit írtál, ennek az lehet az oka, hogy vala-miért mégiscsak le tiltott?!?

tegnapelőtt 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!