Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Facebookon ha bejelölök...

Facebookon ha bejelölök valakit ismerősnek és ráírok, akkor megkapja az illető az üzenetet?

Figyelt kérdés
Mármint ha még nem jelölt vissza, akkor az engedélykéréseknél lesz neki vagy rendesen kijelzi a messenger?

aug. 9. 10:18
 1/4 anonim válasza:
Engedelykereseknel lesz
aug. 9. 10:20
 2/4 anonim válasza:
Még jelölni sem kell hozzá.
aug. 9. 11:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert amikor egyszer valaki bejelölt engem és úgy írt üzenetet akkor úgy emlékszem rendesen átjött mintha már ismerősök lennénk, pedig nem igazoltam még vissza.
aug. 9. 12:26
 4/4 anonim válasza:
Attól függ milyenek az adatvédelmi beállításai. Valakire például rá sem tudsz írni addig, ameddig nem vagytok ismerősök. De én azt vettem észre, hogy azé gond nélkül átjön, akivel sok közös ismerősöm van, akivel meg mondjuk 1 sem, azé engedélykérések között van.
aug. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!