Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz vagyok emiatt?

Gáz vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Ha 6 éve nem volt kapcsolatom. Most 24 vagyok. És az utazasbol, tanulasbol és a munkából áll az életem. Évente elmegyek kb 1 randira. De eddig sosem jutottam a másodiknál tovább

tegnap 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy gáz!
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, élvezd az életet. Nem tudom miért van mindenki ráfeszülve a kapcsolatosdira. Majd ha lesz olyan, akiért érdemes, akkor úgyis tudni fogod.

Ha meg nincs, akkor jobb élvezni az életet szabadon. Én sosem voltam annak a híve, hogy mindenféle sz@r kapcsolatba belemenjek azért, mert az a norma. Mondták már nekem is, hogy mindegy kivel csak jöjjek valakivel össze. Mindezt persze olyanok mondták, akik mindenféle bántalmazó, vagy alkoholista mellett voltak, nem tűntek boldognak sosem.

Szerintem csak irigyek rám, mert én egyedül is jobban tudom magam érezni, mint ők ezekben a szr kapcsolatokban.

Inkább halok meg egyedül, mint hogy ilyenbe belemenjek.

Nyilván ha lenne olyan, akivel érdemes, akkor abba belemennék, de egyelőre nem volt kölcsönösen ilyenben részem.

tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tolod túl az összehasonlítást másokkal és a megfelelési kényszert akkor nem vagy az.
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Én is 24 vagyok és nekem sem volt, már pontosan nem is tudom mióta, de kb 5-6 éve nekem se. Nem kell erőltetni, majd jön az ha akar, e miatt ne érezd kellemetlen helyzetben magadat!
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, soha nem volt kapcsolatom. Nem attól lesznek álmatlan éjszakàim, ha valaki szerint gàz.
tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg folyékony és szilárd vagy.
ma 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!