Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha nem örülök olyanna...

Normális ha nem örülök olyannak aminek kéne?

Figyelt kérdés

Ez mit jelent? Megvagyok keseredve?

Mármint abból gondolom hogy kéne hogy többiek örülnek ezeknek.

Pl. érettségi vizsga, jogsi vizsga, egyetemi vizsga vagy akármi az életben ami ilyen megpróbáltatás.

Nekem minden elsőre megvan és nem örülök neki, vagy max 5 percig hogy oké nincs erre gondom már és nem foglalkozok vele. Más meg mondja hogy "ünnepeljük meg" 3 napig mosolygott, ezt kérte ezt kapta mert hogy milyen ügyes stb.


tegnap 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem normális, de én is így vagyok vele. Elérek valamit, oké jó más is megcsinálta.
tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szülők dícsértek eleget gyerekkorodban?
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sok olyan dolog van, amit csak bizonyos helyzetekben, perspektívába helyezve fogsz tudni majd értékelni. Lehet nem most hanem 10 év múlva, de eljön az a pont. Ez pedig lehet bármi.


Csak példaként: 19 éves korom óta dolgozom Ausztriában, nyilván cigány munkával kezdtem. Az egyetlen előnye az volt, hogy jól kerestem, de nem éreztem magam mégsem olyan hű de szerencsésnek magam hogy kint dolgozhatok, talán még kicsit szégyelltem is hogy mi a munkám. Pedig abban az időben még inkább igaz volt, hogy "örülj, hogy kint dolgozhatsz".


Ma már a szakmámban dolgozom olyan fizetésért, amit az osztrákok is megirigyelnek és visszagondolva rettentően örülök, hogy kijöttem anno és úgy alakultak a dolgaim ahogy.


Nem kell mindenért a s.gged a földhöz verni, de idővel meglátod majd mindenben az értelmet és tudsz majd örülni neki.

tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
2es, tudom nem nekem szólt a kérdésed, 1es vagyok, engem amúgy igen. De nem szeretem ha az emberek engem méltatnak, imposztornak érzem olyankor magam, hogy meg se érdemlem.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Vannak olyan emberek, akiknek az út a fontos csak, tehát, hogy valamit megtegyenek. Másoknak meg a cél a fontos.
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan így vagyok, fél óráig kb örülök aztán nem érdekel. Persze a családtagoknak elmondom meg minden, de sosem értettem ezeket a leivós ünneplős partikat stb... Nem az én világom, ellenben senkit sem ítélek el aki ezt szereti.
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
0%
Kamaszkori érdektelenség. Kinövöd.
tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
A küzdelem kell a sikerélményhez, az pedig az örömhöz. Tűzzél ki komolyabb célokat magadnak, amit nehezebb elérni, teljesíteni, megvalósítani.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én néha pont azokat nem értem akik egy sima érettséginek, ami önmagában nem ér semmit örülnek. Vagy egy jogosítványnak amit boldog-boldogtalan ugyanúgy megszerez.
tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt példák mind vizsgák; másnál is voltál így, vagy ez az érzés "csak" a vizsgákra és ilyesmi "tudáspróbákra" limitálódik? Ha igen, akkor lehet kiégés is a háttérben.
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!