Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Délutános műszakból mikor...

Délutános műszakból mikor értek haza ?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok még utána csinálni ? Mikor tértek nyugovóra és másnap mikor keltek fel ?

okt. 10. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
22:25-re szoktam hazaérni. Csinálok gyorsan valami egyszerű kaját. Betöltöm a másnapi kávét aztán megyek zuhanyozni, fogmosás és nyomkodom a csoda telefonomat és hajnali 1 vagy 2 felé alszom el kb. Nem szeretem ezt a délutáni munkavégzést mert 11-nél hamarább nem szeretek felkelni ilyenkor és így elmegy az egész napom/hetem...
okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Velem is ez a baj, hogy hajnal 2 előtt nem igazán fekszem le aludni és másnap 10-11 körül kelek, ami borzasztó... Utána kapkodás van csak .
okt. 10. 01:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
22:30-ra, fürdök, alszok, reggel 9-kor kelek
okt. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt fix, legkorábban 21:30, legkésőbb 0:30 körül. Kezdés 12-15:00 közé esett.
okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!