Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már különleges hatása az...

Volt már különleges hatása az életedre ennek az oldalnak, pl. összejöttél innen valakivel, stb. Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
ma 17:02
A kérdező szavazást indított:
Nem volt.
Volt (írd le kommentben).
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Össze nem jöttem vele, de nagy hatást tett rám négy évvel ezelőtt egy srác. Mai napig nem tudom elfelejteni.Ennek az oldalnak eddig a legpozitívabb hozadéka !
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Akkor miert nem jottel vele oszze ha ekkora hatast tett s nemtudod elfelejteni?
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Összejött már az oldalról 2 szexkapcsolat, egy párkapcsolat és néhány jó beszélgetőpartnerre is szert tettem
ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Max annyi hogy napi szinten itt vagyok.

Kérdésekre válaszolgatok, vagy néha írok ki kérdést.

Ez így valamennyire lefedi a kommunikációs igényem, mivel élőben nem beszélgetek kb senkivel.

ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Homoszexuális medical fetish partnert találtam. Ezek ilyen egyalkalmas dolgok voltak és 5-6 évvel ezelőtt, de ez az oldal segített hozzájuk.


(Jönnek a lepontozók, már látom, pedig ennél relevánsabb és őszintébb válasz nem lesz ennél a kérdésnél.)

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Én is meleg vagyok. Azért nem jöttem vele össze, mert nem volt saját magában biztos a srác. Dacára annak,hogy első perctől teljes szimpátia volt közöttünk.


# 1

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Össze nem jöttem vele, de hosszas beszélgetések, chatelések voltak párkapcsolatról, szexről stb. Személyesen soha nem találkoztunk, meztelen képet láttam csak róla, ez volt a legtöbb.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neten előtte nem ismerkedtem sosem és nem is leveleztem hosszasan.

Egy élő barátságom van innen, s talán egy további most alakul.

ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!