Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek autós oktatónak...

Szerintetek autós oktatónak lenni milyen dolog? Hogyan látjátok ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

#szexi #alantas #Lenézem
tegnap 18:36
A kérdező szavazást indított:
Nagyon menő sőt szexi is ha valaki oktató.
Közepesen menő dolog.
Teljesen semleges, olyan mint bármely masik munka.
Inkább lenézem vagy semmibe veszem az olyan embert aki ezzel foglalkozik.
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Most halt meg az autóoktató haverom. Egész életében ezt csinálta, 53 éves volt.
tegnap 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy egy darab emberből nehéz egy általános tényt írnom. Az én oktatóm megállás nélkül a vaginákról beszélt, engem igazából taxinak használt, csinált olyant, hogy elvitette magát a volt nejéhez, kiszállt és rengeteg időre eltűnt, ami az én időmből ment... Magyarázni nem igazán tudott, ha valamit nem értettem és kenyszeres hazudozó is volt. Egyszer azzal büszkélkedett, hogy hogyan lopta meg ötezerrel a tanítványát.

Na most nekem ez a tapasztalatom, de nyilván nem ilyen minden oktató.

tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém egyszer arról beszélt, hogy sikerült neki a bűvös kocka 5 oldalát kirakni. Ez a hazudós sztori igaz lehet.
tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es sajnalom a baratod. Elarulod miben halt meg?


2-es igaz, egy emberbol nyilvan nem lehet altalanositani viszont arra gondoltam ha ki-ki elmondja a sajat velemenyet akkor valamennyire kialakul egy realisabb, altalanosabb kep.

tegnap 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem irigylem az autós oktatókat. Szerintem baromi xar lehet egész nap feszülten figyelni mindenre, meg türelmesnek lenni, meg hogy folyton kocsiban zötykölődsz és közben mindent adminisztrálsz.

Én nem csinálnám!

tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajna gyorsan jött és hamar elvitte, de semmi klasszik. Autoimmun volt.
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Óriási felelősség, nagyon kimerítő lehet. Akitől tanultam, nagyon jó oktató volt. Később megtudtam, hogy súlyos baleset érte, majdnem meghalt.
tegnap 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én komolyan felnézek rájuk, és nemcsak azért, mert tudom, nekem nem menne. Állandóan figyelni, egyetlen másodpercre sem lankadni, hatalmas felelősség és nem mellesleg szinte végtelen türelem is kell hozzá.
tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinálni én se csinálnám. Értelmes embereket könnyű tanítani, de nem hiszem, hogy ez az átlag.
tegnap 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehúzós köcsög az összes.
tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!