Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz helyzetben...

Nagyon rossz helyzetben vagyok, kilátástalan a helyzetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 44 éves férfi vagyok. Hajdú Bihar megyében élek.


Azért írok ide, mert teljesen elveszettnek érzem magam. Az életem teljesen tönkre ment és már senki sem szeret. Itt ez név nélküli oldal, úgyhogy le merem írni, hogy 24 évvel ezelőtt börtönben is ültem amit igazságtalannak tartok. Sokan megutáltak miatta és utálnak is mai napig emiatt. Most részletezni nem szeretném, nem ez a lényeg.


A baj az, hogy nem nagyon tudom kifizetni a számláimat sem, mert nem tudok dolgozni, mert beteg vagyok. Segélyből élek jelenleg. Polgármester az előző nem segített semmit, de most az új sem akar. Pedig mondtam neki, hogy próbáljon már meg nekem intézni valamilyen könnyű fizikai munkát, de nem, elzavart. Utál ő is, előzővel is csak harcoltam.


Úgyhogy marad a segély, valamint kénytelen vagyok tiktokra felmenni lájvolni, mert ott van néhány ember azért aki szeret és küld nekem tiktok ajándékot meg utalnak is nekem hébe hóba, sokszor kihúztak már a szarból. De ott is rengeteg bántást kapok, mocskolnak engem állandóan és én ettől már nagyon rosszul vagyok.


Teljesen kilátástalan lett az életem, én már tényleg csak eléldegélek itt 1-2 évet és szerintem annyi. Game over.



ma 10:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az a baj most ott tartok, hogy befűteni se tudok, mert nincs fa. Számláim amíg tiktokozok ki tudom fizetni nagy nehezen, meg örülök ha a kutyáimnak tudok enni adni.
ma 10:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy jo munkahely stabilizálna.

A börtönsztorit meg hagyd ki. Az a mult. A jövődet a híredet ne mocskold be vele.

ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Az a baj tudja mindenki, bizonyíték van róla a neten amit folyton terjesztenek. Én nem tudok vele mit csinálni, csak azt, hogy elmondom, hogy az már a múlt, leültem a büntetésem és tiszta ember vagyok.
ma 10:46
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

En se tudtam..

Nincs ilyen hogy mindenki.


Te magad kapálof el a jövődet ha ráhúzod a múltadat arra is!

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt elég a börtön? Minek bünteted magad tovabbra is akkor?
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Vedd igy hogy most szulettel meg. Akkor is anyaszult meztelen jottep vilagra es semmid se volt.

Mégis van mindened mert van életed. Az meg a te kezedben van. Sz.rd le mások mit mondanak!

Nézd meg!

[link]

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
A kérdező azt elfelejtette leírni, hogy ő Gyuluska aki azért volt börtönbe mert megrontott egy kiskorút.
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Mivel igazságtalannak tartja a büntetést, en mást tételeznék fel.

Van egy saját igazságerzete. A pedoknak nincs. Azok tudják magukrol hogy aljasak.az más.


Tokmindegy miert volt. Leülte vége.

Csak nem akarja felfogni hogy tisztalappal indul ujra. Hagyja hogy mások szitkozzák meg önostorozza magát továbbra is.

Nem tudja nem fogja fel hogy szabad es tiszta.

ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pedofil, sem megrontó!! Nem igaz, hogy ezzel dobálóztok itt is. Elmondtam már, hogy fiatal voltam, 19 éves voltam akkor, és ő maga is akarta. Teljesen természetes dolog volt, az ember vágyik rá.


Felejtsük már el ezt.

ma 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:
En nem dobáloztam ezzel azt irtam kétlem hogy pedoságrol lenne szo.
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!