Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki állandóan az eszemben...

Valaki állandóan az eszemben jár. Mennyire normális ez? Mitől változhat ez meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szinte csak köszönőviszonyban vagyunk. Ha találkozunk az utcán, megörülünk egymásnak, váltunk pár szót. Ennyi a kapcsolatunk, mégis minden pillanatban eszembe tud jutni. Mi ez, mitől van? Normális életem van, szeretem a munkám, van hobbim, sportolok is. Nem unatkozom. Nem tudom, hogy mi ez az érzés feléje, rajongás, szerelem? Ráadásul mindketten foglaltak vagyunk, soha semmilyen intimitás nem volt közöttünk, még csak nem is utaltunk ilyesmire.

Néha megijedek magamtól, hogy bizonyára őrült vagyok. Már egy éve tart ez az állapot. Tapasztalt valaki ehhez hasonlót?

Mit lehetne tenni, hogy ez elmúljon?


ma 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Egyszer biztos le fogunk feküdni egymással. Az majd megoldja.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beindultak a hormonok mindenkivel előfordult már ilyen aki mást mond az hazudik! Velem is fordult elő ráadásul feleségem rokonával,egy évig tartott a bujkálás de aztán egy komoly beszélgetés után közösen véget vetettünk a viszonynak. Fél év múlva összefutottunk komolyan közöltem vele,hogy nagyon jó volt nem bántam meg semmit,de a családokra való tekintettel ez volt a jó döntés! Azt válaszolta hogy pontosan ő is igy gondolja!
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!