Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyíregyházi Egyetemen mennyire...

Nyíregyházi Egyetemen mennyire nehéz az alkalmassági?

Figyelt kérdés
Konkrétan a kisgyermeknevelői, és óvodapedagógusi alkalmassági érdekelne. Megköszönném, ha valaki válaszolna.

tegnap 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagy alkalmas, ha nincs önbizalmad. Szivesen.
tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide?
tegnap 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Sejtettem, hogy érteni sem fogod.

Úgy, hogy semmivel nem leszel előrébb ha öten azt írják,.hogy nehéz, öten meg azt, hogy nem nehéz.

Te saját magad vagy. Ilyen kérdéseket nem teszünk fel olyanoknak, akik nem ismernek. De tovább megyek, saját magadat kellene ismerni annyira, hogy tudd alkalmas vagy-e mentálisan.

tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek az előttem szólóval. Ez kb olyan, mintha a metrón elkiabalnad magad, hogy tessék mondani, a matek érettségi nagyon nehéz?


Hát ja. Van akinek játékból is megy, van, aki meg a kettesért is vért izzad.


Arról nem is beszélve hogy mi van akkor, ha heten írják, hogy baromi nehéz és borzasztó, és hárman meg hogy semmiség. Akkor ebből mit vonsz le?


Szóval ezek a kérdések így elég ostobacskak.

tegnap 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább azt kellett volna kérdezni, hogy mit kérnek, mit kérdeznek és vizsgálnak? Annak több értelme lenne.
tegnap 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Inkább azt kellett volna kérdezni, hogy mit kérnek, mit kérdeznek és vizsgálnak?"

Erre is lehet válaszolni, mert erre vagyok kíváncsi.

tegnap 20:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!