Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz vagyok emiatt?

Gáz vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Lassan 23 vagyok. 5 éve nem volt kapcsolatom az egyetem miatt. Jó esetben évente egyszer randiztam. Sok randit vissza is mondtam a tanulas miatt. Most már szeretnék kapcsolatot. Igy a szülinapom előtt 1 hónappal ürességet érzek magamban hogy kevés a tapasztalatom kapcsolatok terén és körülöttem kb mindenki már megtalálta a párját. Sajnos egy ideig nagyon karrierista és hideg természetű voltam

okt. 4. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A gondolkodásod erről a gáz, nem te magad. Gondolkozz el azon, hogy miért tartod ezt gáznak.
okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így voltam én is mint te!

Kénytelen voltam változtatni a hozzáállásomon, mert kb kerültek a csajok, pedig nem vagyok egy rosszképű srác! Szóval neked kell változtatnod, ne légy hideg, mert megérzik rajtad, senki nem fog közeledni!!!

okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy az
okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A jövődet alapoztad meg, a sajátodat.

Ami azért fontos, hogy ha lesz is kapcsolatod de nem tart sokáig te akkor is fenn tudj maradni.


Ez gyakorlatilag anyagi biztonsághoz vezet majd. Soha nem kell függnöd másoktól.


Nem vagy elmaradva semmivel.

okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!