Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtudni hogy egy...

Hogy lehet megtudni hogy egy adott személynek hol van ingatlana?

Figyelt kérdés

Velem történt meg, hogy egy személy akivel még csak irásban beszélek, gondolt egyet, es megtalálta hol van pontosan ingatlanom. Nem árulta el hogy csinálta. Arra gondoltam valahogy a földhivatal honlapjáról, de most nézem hogy ott csak sajátot lehet, vagy az ingatlan alapján a tulajt. De hogy tulaj alapján a lakast?

Bevallom ez eléggé megijesztett. Ráadasul a lakast még a volt férjezett nevemmel mondta...


Aki tudja, akár privátban is irhat, ha nem akarja itt nyilvánosan


ma 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A Földhivatalnál dolgozik és megnézte.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Hirdetted az ingatlant, vagy ismerkedsz valahol, vagy mi van?
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ismeretsége van a megfelelő helyen és el tudta adni az érdeklődésének okát törvényesként.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Közös ismerősötök van, akiből kiszedte.
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

+1 az elsőnek. Nekem minden adatom lekérte egy nő, aki kormányablakban dolgozott, mert tanúkat keresett egy személyes sérelmének az igazolásához. Engem csak látásból ismert, odajött hozzám, azt se tudtam ki ő. Bemutatkozott, én is neki, váltottunk két mondatot teljesen semleges témáról, aztán kb egy hónap múlva jött az idézés, hogy ekkor meg ekkor kihallgatnak, mint tanút... Pfff


Ott kérdeztem meg, hogy honnan szedte a nő az adataim, és állítólag én adtam meg neki. Mondtam, hogy ez nem igaz, és kiderítették, hogy amúgy a lakcímnyilvántartóhoz simán hozzáfér. Végül nem tanúztam, őt meg feljelentettem.

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval nyomoztatott. Remek.

Régebben volt hirdetve, a régebben az 4 évvel ezelőttöt jelent. Kizart hogy ott legyen, es akkor is ingatlanossal.


Akkor azt mondjátok sehol nem lehet megtalálni, csak benfenteseknek?

Az egész biztos hogy ő nem ilyen helyen dolgozik.

Mikor kérdeztem hogy ezt honnan szedte, azt mondta interneten minden ott van nyilvánosan...

ma 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg tulajdoni lapot le lehet kérni ingyenesen egy évben egyszer, de az ugye fordítva van, előbb kell tudni, hol van az ingatlan, utána derül ki, kié volt.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!